Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Pasaulē

Publiskots video no pašas pēdējās reizes, kad Prinss dziedāja savu "Purple rain". FOTO. VIDEO (5)

 
22.aprīlis 2016  08:46

Dzīves laikā Prinss pārdevis vairāk kā 100 miljonus savu ierakstu kopiju, un tagad, pēc nāves, viņa mūzika vismaz uz kādu laiku piedzīvos otro atdzimšanu. Amerikāņu popmūziķis no dzīves šķīrās vakar 57 gadu vecumā.

Amerikā sēro par popmūzikas pāragro aiziešanu mūžībā.

Amerikā sēro par popmūzikas pāragro aiziešanu mūžībā.

Fani pulcējas gan Prinsa mītnespilsētā Minesotā, ASV, gan vietā, kur tika gaidīts viņa nākamais koncerts. Mūziķa cienītāji raud, apskaujas, un rokās tur violetas sveces vai arī violeto toni iekļauj savā apģērbā, godinot Prinsa lielāko hitu "Purple rain".
Arī mūzikas kanāls MTV savu logo tviterī nomainīja uz lillā toni.

ASV prezidents Baraks Obama paudis, ka "pasaule pazaudējusi radošu ikonu," vēsta BBC. Internetā parādījies nieka 27 sekunžu garš labas kvalitātes video, kurā kāds no Prinsa pēdējās uzstāšanās apmeklētājiem nofilmējis viņu dziedam "Purple rain". Balss skan jaudīgi un labi, noklausies (sk. zemāk)!

Tikmēr jaunākās versijas par Prinsa nāves iemesliem ved narkotiku virzienā. Zināms, ka pagājušajā nedēļā viņam sniegta palīdzība, lai likvidētu opiātu pārdozēšanas sekas. Prinsu atrada bezsamaņā guļošu savās mājās Minesotā un vēlāk slimnīcā mūziķis atzīts par mirušu.
 
Fani Amerikā sēro par mirušo PrinsuPubliskots video no pašas pēdējās reize, kad Prinss izpildīja "Purple rain":Kasjauns.lv/Foto: EPA/Reuters/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS