Apmācies
Rīga
-2°
Apmācies
LV RU
Stila jaunumi

Ar ekskluzīvu modes skati atklāts "Bastion" pirmais konceptveikals

 
25.aprīlis 2016  12:21

Tirdzniecības centrā „Domina Shopping” ar izsmalcinātām svinībām atklāts pirmais Igaunijā ražoto sieviešu apģērbu zīmola „Bastion” konceptveikals Latvijā.

Ar ekskluzīvu modes skati atklāts "Bastion" pirmais konceptveikals

„Baltika Latvija” valdes locekle Maruta Ērgle veikala atklāšanā atzina: „Mums kā Igaunijas uzņēmuma „Baltika Group” pārstāvniecībai ir liels gods prezentēt pirmo īpašās koncepcijas projektu Latvijā. Mūsu dāmas jau pārliecinājušās, ka zīmols īpaši novērtē eleganci un sievišķību, bet tagad ar šo jauno konceptveikalu „Bastion” dizaineru veikumu iepazīsim vēl labāk.”

Veikala interjers veidots sadarbībā ar pasaulē atzīto starptautisko dizaina aģentūru „Dan Pearlman”, noformējot to kā sievietes sapņu drēbju skapi ar sievišķīgas izsmalcinātības elementiem.

Savukārt „Bastion” kolekcijas vadītāja Kaja Kāsa-Ojavere uzsvēra, ka jaunās kolekcijas stils ir ar pamanāmu svētku akcentu, kas piestāvēs ikvienai īstai sievietei. Apģērbam raksturīgi sievišķīgi audumi un piegriezumi, kas piestāvēs arī pilnīgāku formu īpašniecēm, kuras nebaidās izcelt savu augumu. „Apģērbus unikālus padara tas, ka satriecošie audumu raksti ir apvienoti ar īpašām detaļām. Patlaban „Bastion” kolekciju dizainu veido Monika Randlo, Trīna Johve un zīmola dibinātāja Meriko Pāro, kas uzņēmumā strādā par radošo konsultanti. 2003. gadā Meriko saņēma Igaunijas Gada dizainera balvu,” bilda Kaja.

„Bastion” konceptveikala atklāšanas pasākuma viesi, malkojot šampanieti un baudot izsmalcinātas uzkodas, aplūkoja plašo piedāvājumu. Klātesošajiem tika demonstrēta arī „Bastion” pavasara/vasaras kolekcija, kā arī ekskluzīvie apģērbi, kas tapuši sadarbībā ar pasaulslaveno šampanieti „Moet&Chandon”. Īpašs paldies tika teikts apavu zīmolam Este, kas ļāva kolekcijai burtiski spīdēt.

Viesi tika arī pie dāvanām no salona „Kolonna” un zīmola „Wella”.
 
"Bastion" pirmā konceptveikala atklāšana
 
Modes skate "Bastion" konceptveikala atklāšanā

Kasjauns.lv / Foto: Mārtiņš Ziders


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS