Mākoņains
Rīga
Mākoņains
LV RU
Izklaide

Rihardu Leperu ukraiņu filmā sit, skūpsta mīl un nīst. VIDEO (11)

 
26.aprīlis 2016  13:51

Latviešu aktieris, TV šova „Izklausies redzēts” zvaigzne Rihards Lepers izraudzīts par galvenās lomas atveidotāju ukraiņu četru sēriju filmai "Melnais zieds" ("Čornaja kvitka"). Filma "Melnais zieds" tiek demonstrēta televīzijas kanālā "Ukraina", un tā vēsta par Černobiļas atomelektrostacijas avāriju, kas notika 1986. gada 26. aprīlī.

Seriāla "Melnais zieds" treileris.

Tās darbība norisinās Černobiļā 1986. gadā. Pedagoģiskā institūta absolvente Ļera tiek nosūtīta uz Pripjatas pilsētu, kas ir viena no mājīgākajām un labāk apgādātākajām vietām Padomju Savienībā, kurā strādāt skolotājai ar mazajām klasēm. Šajā vietā viņa iepazīst pieaugušo dzīvi, tiekas ar jauniem un interesantiem cilvēkiem, kā arī atrod patiesu mīlestību. Ļera iemīlas lietuvietī Vitā, kurš Černobiļā ieradies komandējumā. Vits ir kodolenerģijas inženieris. Taču tad pienāk 1986. gada aprīlis, kas uz visiem laikiem izmaina filmas varoņu dzīvi. Filmas režisors ir Romāns Barabašs.

Cik var spriest no filmas kadriem, Lepers šajā kinolentē izbaudījis daudzus aktiera dzīves labumus – i filmējies puspliks, i skūpstījies ar daiļavu un pat dabūjis pa seju no karavīra.

Kasjauns.lv / LETA / Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS