Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
PČ hokejā 2016

Latviešu fani naski pērk biļetes uz hokeja čempionātu Krievijā (6)

 
29.aprīlis 2016  17:29

Latvija ir viena no četrām ārvalstīm, kuras iedzīvotāji visaktīvāk iegādājišies biļetes uz 2016. gada pasaules čempionātu (PČ) hokejā, kas risināsies Krievijā, ''Sport Ekspress'' piektdien pastāstīja PČ izpilddirektors Aleksandrs Poļinskis.

Latvija ir starp četrām aktīvākajām biļešu pircējām no ārvalstīm uz hokeja PČ spēlēm.

Latvija ir starp četrām aktīvākajām biļešu pircējām no ārvalstīm uz hokeja PČ spēlēm.

''Pārdoti 80 procenti biļešu. Tas ir labs rādītājs. Tās iegādājušies 39 valstīs. Lielāko aktivitāti izrāda Somijas, Šveices, Latvijas un Slovākijas līdzjutēji. Uz Krievijas izlases priekšsacīkšu kārtas spēlēm ir izpārdotas visas. Tas liecina, ka biļetes nemaz nav tik dārgas, kā mēģina apgalvot. Tās ir lētākas nekā bija pirms gada Prāgā un 2014. gada olimpiskajās spēlēs Sočos. Nevajag arī aizmirst, ka ienākumiem no biļetēm jāsedz 60 procentus izdevumu,'' sacīja Poļinskis.

Tiek lēsts, ka uz Maskavu varētu doties trīs līdz pieci tūkstoši Latvijas komandas atbalstītāju, taču latviešu interese par šo pasaules čempionātu ir mazāka nekā iepriekšējos turnīros citās valstīs.

Pasaules čempionāts no 6. līdz 22.maijam risināsies Krievijas pilsētās Maskavā un Sanktpēterburgā. Latvija spēlēs Maskavas grupā, samērojot spēkus ar Krieviju, Zviedriju, Čehiju, Šveici, Norvēģiju, Dāniju un Kazahstānu.

BNS/Foto: Edijs Pālens/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS