Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
Rīga
-1°
Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
LV RU
Sporta zvaigznes

Zemgus Girgensons Latvijā ilgojas pēc mīļotās (99)

 
03.maijs 2016  06:33

Žurnāls "Kas Jauns" savā jaunākajā – 3. maija - numurā raksta, kā klājas NHL hokejistam Zemgum Girgensonam (22), kurš aizvadītajā nedēļā atgriezās Latvijā, lai pievienotos Latvijas hokeja izlasei un dotos uz pasaules čempionātu Krievijā.

Zemgus Girgensons kopā ar draudzeni Keitiju, kas ir izbijusī futbolkomandas karsējmeitene.

Zemgus Girgensons kopā ar draudzeni Keitiju, kas ir izbijusī futbolkomandas karsējmeitene.

“Tā jau man klājas labi, tikai dikti pietrūkst draudzenes, jo mūs šķir liels attālums. Es te, bet viņa tur...,” aizvadītajā nedēļā žurnālam “Kas Jauns” atzina Zemgus Girgensons, kurš jau trīs gadus ir kopā ar savu mīļoto meiteni - amerikānieti Keitiju Salivanu. Pirmos gadus hokejista mīļotā dzīvoja Pitsburgā, kur mācījās universitātē un bija karsējmeitene futbola komandā. Šajā laikā pāri šķīra 290 kilometru attālums, bet tas nebija šķērslis attiecībām. Tagad Zemgus draudzene studijas pabeigusi, un hokejists atklāj, ka ar Keitiju uzsācis kopdzīvi paša īrētajā dzīvoklī Bufalo.

Ja pirms diviem gadiem, pošoties uz pasaules čempionātu, Girgensons Latvijā ieradās kopā ar draudzeni, tad šoreiz viņš mīļoto atstājis Amerikā. “Viņa netika uz Latviju. Viņa strādā bankā un nevarēja paņemt atvaļinājumu,” paskaidroja Zemgus.

Vairāk par to, kad Girgensons plāno precēties, kā iejuties Amerikā, un kā iecerējis šovasar atpūsties, lasiet žurnāla “Kas Jauns” jaunākajā numurā!

Zemgus Girgensons Latvijā ilgojas pēc mīļotās


 
Hokejists Zemgus Girgensons kopā ar draudzeni Keitiju

Kasjauns.lv/Foto: No Zemga Girgensona privātā arhīva, Marta Martinsone


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS