Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Kultūra

Dabas muzejs nākamnedēļ iepazīstinās ar 400 pavasara ziedu šķirnēm

 
05.maijs 2016  14:28

Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrību no 11.maija līdz 14.maijam organizēs izstādi "Pavasara ziedi 2016", kurā plānots eksponēt ap 400 pavasara ziedu šķirnēm, informēja muzeja Komunikācijas nodaļas pārstāve Ieva Brūna.

Izstādē "Pavasara ziedi" uzziedēs ap 400 pavasara ziedu šķirnēm.

Izstādē "Pavasara ziedi" uzziedēs ap 400 pavasara ziedu šķirnēm.

Dabas muzejs vasaras ziedu sezonu jau tradicionāli atklās ar izstādi "Pavasara ziedi", bet kopumā muzejs šā gada sezonā plāno iepriecināt interesentus ar desmit dažādām ziedu izstādēm.

Izstādē "Pavasara ziedi" uzziedēs ap 400 pavasara ziedu šķirnēm. Izstādē būs apskatāmi ziedi no Latvijas lielākajām saimniecībām, tostarp no Jāņa Dukaļska saimniecības, kurā tiek audzētas teju 700 dažādu ziedu šķirnes. Būs apskatāmas arī Jāņa Salena un Gundara Lāča ziedu kolekcijas no Zemgales, selekcionāres un mākslinieces Niolas Nagaines un Rukšānu ģimenes kolekcijas no Vidzemes, kā arī citu pavasara ziedu audzētāju kolekcijas.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja ne tikai apskatīt audzētāju jaunāko veikumu, bet arī iegādāties aktuālos tulpju, narcišu un citu sīpolpuķu katalogus, veikt pasūtījumus rudenim un katru dienu saņemt Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrības speciālistu konsultācijas.

LETA / Foto: A. Kalniņa


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS