Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Trakā pasaule

Briesmīgas beigas: šis bandīts no dzīves aizgāja ar "cementa kurpēm" kājās (23)

 
06.maijs 2016  21:21

Kādā Ņujorkas pludmalē okeāna straume ir izskalojusi krastā bandīta līķi ar tā sauktajām cementa kurpēm – spaini ar cementu pie kājām, ziņo telekanāls “Sky News”.

Šis ir pirmais dokumentētais gadījums, kad ASV ir atrasts līķis ar “cementa kurpēm”. Šāds izrēķināšanās veids jau sen figurē “pilsētas leģendās” par mafiju.

Šis ir pirmais dokumentētais gadījums, kad ASV ir atrasts līķis ar “cementa kurpēm”. Šāds izrēķināšanās veids jau sen figurē “pilsētas leģendās” par mafiju.

28 gadus vecā Pītera Martinesa līķi šonedēļ atrada kāds skolēns Bruklinas rajona Manhetenbīčas pludmalē. Upura galva bija aptīta ar  līmlenti, rokas bija sasietas aiz muguras, bet kājas līdz apakšstilbiem bija iegremdētas spainī ar cementu, kas svēra 22 kilogramus.

Martiness tika identificēts pēc liela tetovējuma uz muguras un pirksta nospieduma. Par viņa pazušanu februārī bija paziņojusi viņa 33 gadus veca draudzene, kura ir stāvoklī.

Amatpersonas paziņoja, ka Martiness bijis kādam parādā naudu, tomēr slepkavības motīvs nav zināms.

Policijas ierēdņi sacīja, ka Martiness miris nosmokot, bet nav noskaidrots, vai viņš vēl bija dzīvs, kad tika iemests upē.

Ziņu avoti policijā pastāstīja ASV medijiem, ka Martiness bijis Bruklinas ielu bandas “G Stone Crips” dalībnieks un ticis aizturēts vairāk nekā 30 reižu.

Domājams, ka šis ir pirmais dokumentētais gadījums, kad ASV ir atrasts līķis ar “cementa kurpēm”. Šāds izrēķināšanās veids jau sen figurē “pilsētas leģendās” par mafiju.

Varas iestādes gan ir protokolējušas divus gadījumus, kad ūdenī iemestiem noziedznieku līķiem bijuši piesieti betona bloki – 1941.gadā Ņūdžersijas štatā un 1964.gadā Ņujorkas štatā.


BNS / Foto: Shutterstock / Ņujorkas policija


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS