Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Novadu ziņas

Madonas novadā notiks velo ekspedīcija jauniešiem

 
09.maijs 2016  08:10

Madonas novadā organizēs novadpētniecības velo ekspedīciju jauniešiem, kuras laikā varēs apskatīt novada vēsturiskās un nozīmīgās vietas, informē Madonas novada pašvaldībā.

Projekts "Atraktīvā novadpētniecības velo ekspedīcija Madonas novada jauniešiem "Desmit līdz 100"" notiks no 18.jūlija līdz 25.jūlijam ar Madonas novada pašvaldības un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras atbalstu.

Ekspedīcijas laikā varēs apskatīt Madonas novada pagastus, kā arī vēsturiskās un nozīmīgākās vietas. Visu ekspedīcijas laiku jaunieši pārvietosies ar velosipēdiem. Aktivitātēs varēs iesaistīties arī jaunieši, kas palīdzēs uz vietas veidot uzdevumus un aktivitātes dalībniekiem.  

Projekts tiks īstenots Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras projektu aktivitātē "Atbalsts jauniešu centru darbības nodrošināšanai pašvaldībās ar mērķi veidot un stiprināt jauniešu piederības apziņu".

Pieteikties ekspedīcijai varēs līdz 31.maijam, iesniedzot pašvaldībā, pagasta pārvaldē vai jauniešu centrā dalībnieku motivācijas vēstules un aizpildītu pieteikuma anketu ekspedīcijai.

BNS


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS