Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
-2°
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Izklaide

Kā Gerkens un Motte kopā nosvinēja jubilejas. FOTO (50)

 
10.maijs 2016  09:23

Pagājušās nedēļas nogalē restorānā pulcējās uzņēmēju Raimonda Gerkena un Jāņa Mottes draugi, lai vīriešu kompānijā ar pusdienām un graķīti sīvā nosvinētu miljonāra Raimonda Gerkena (64) un uzņēmēja Jāņa Mottes (49) dzimšanas dienas.

Raimonds Gerkens un Jānis Motte pagājušās nedēļas nogalē draugiem sarīkoja kopīgu savu dzimšanas dienas pasvinēšanu.

Raimonds Gerkens un Jānis Motte pagājušās nedēļas nogalē draugiem sarīkoja kopīgu savu dzimšanas dienas pasvinēšanu.

Gerkenam dzimšanas diena ir 8. maijā, bet Mottem – dienu iepriekš, 7. maijā. „Tā kā mums ir labas attiecības un šad tad tiekamies, abi esam tādi omulīgi, tad izdomājām, kāpēc gan kopā nesarīkot saviem kopīgajiem draugiem dzīres. Šogad tā iekrita, ka dzimšanas dienas bija brīvdienās, bet brīvdienas mums – aizņemtajiem un rosīgajiem – ir jāvelta ģimenēm. Tāpēc draugus uz svinīgām pusdienām aicinājām piektdienas pusdienlaikā,” par ieceri kopā sarīkot dzimšanas dienas svinības vēsta Gerkens.

Uz ballīti ieradās gan bijušais premjers Valdis Birkavs, gan bijušais ministrs Druvis Skulte, savulaik „Latvijas dzelzceļu” vadījušais Andris Zorgevics un daudzi uzņēmēji, kopskaitā 25 viesi. Jubilāriem tika dāvanas aploksnes, bet bija arī personīgākas veltes. Uzņēmums „Gerkens&Co” savam šefam, kurš no vadīšanas darbiem nedaudz tā kā attālinājies, uzdāvināja gleznu, savukārt ekspremjers Birkavs abiem jubilāriem pasniedza pa grāmatai „Atgriešanās Eiropā”. Grāmatas līdzautors ir arī Birkavs, un svinīgos atvēršanas svētkus šis izdevums piedzīvoja tikai šonedēļ.
 
Miljonāra Raimonda Gerkena un uzņēmēja Jāņa Mottes dzimšanas dienas svinības

Edgars Orlovs / Foto: Mārtiņš Ziders


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS