°
LV RU
Kultūra

Krievu rokmūzikas leģenda Boriss Grebenščikovs sniedz bezmaksas koncertu Doma laukumā. VIDEO. FOTO (14)

 
10.maijs 2016  15:27

Pirms otrdienas vakarā ieplānotā koncerta Rīgas Kongresu namā Boriss Grebenščikovs un viņa vadītā grupa „Aquarium” rīdziniekiem un pilsētas viesiem sagādāja necerētu pārsteigumu – bezmaksas koncertu Doma laukumā.

Pirms sava koncerta Rīgas Kongresu namā Boriss Grebenščikovs rīdziniekiem sagādāja negaidītu pārsteigumu, sniedzot koncertu – „dziesmu uz ielas” Doma laukumā.

Pirms sava koncerta Rīgas Kongresu namā Boriss Grebenščikovs rīdziniekiem sagādāja negaidītu pārsteigumu, sniedzot koncertu – „dziesmu uz ielas” Doma laukumā.

10. maijā tieši pusdienlaikā populārais krievu rokmūziķis Boriss Grebenščikovs pirms sava koncerta Kongresu namā pēkšņi uzstājās Doma laukumā.

Grebenščikovs ar grupu „Aquarium” devies tradicionālā pavasara koncertturnejā, kurā ietverta arī Rīga. Šajā reizē krievu roka leģenda ir ieviesis „dziesma uz ielas” tradīciju. Katrā pilsētā, kur grupa uzstājas, mūziķi izpilda dažas dziesmas kaut kur pilsētā bez iepriekšējas izziņošanas. Rīgā pēkšņā koncerta vieta – Doma laukums - tika paziņota aptuveni stundu pirms tā norises.
 
Grebenščikovs ir pazīstams Krievijas rokmūziķis, viens no grupas „Aquarium” radītājiem, ir šīs muzikālās apvienības līderis jau vairāk nekā 40 gadus. Viņš ir viens no tiem nedaudzajiem mūziķiem, kuru daiļrade ne tikai nenoveco, bet ar gadiem paliek vēl daudzveidīgāka un interesantāka, smeļoties jaunas idejas no dažādu tautu un virzienu mūzikas kultūrām.

Šo gadu gaitā Grebenščikovs ir sacerējis vairāk nekā 1000 dziesmas, tādēļ viņa koncerti ir tik daudzveidīgi. Viņš ar panākumiem uzstājas ne tikai Krievijā un bijušajā PSRS teritorijā, bet arī Lielbritānijā, Francijā, ASV un citās valstīs. Mūziķis ievērību izpelnījies arī kā Kremļa politikas kritiķis, piemēram, asi uzstājoties pret Krievijas agresiju Ukrainā.

Grebenščikova koncerts Rīgas Kongresu namā notiks 10. maija vakarā, biļešu cena uz to ir no 28 līdz 70 eiro.
 
Borisa Grebenščikova negaidītais koncerts Doma laukumā

Boriss Grebenščikovs Doma laukumā - 1Boriss Grebenščikovs Doma laukumā - 2Kasjauns.lv/Foto: Rojs Maizītis


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS