Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Izklaide

Bībers saraudina fanus. Viņš NEKAD ar tiem kopā vairs nefotografēsies! (5)

 
16.maijs 2016  04:50

Šā gada martā meiteņu elks dziedātājs Džastins Bībers (22) paziņoja, ka turpmāk vairs nerīkos „meet and greet” tikšanās ar faniem pēc koncertiem. Savukārt šo otrdien mūziķis pagalam saraudinājis kvēlākos pielūdzējus – viņš pateicis, ka nekad vairs nepozēs fotogrāfijām kopā ar faniem...

Dziedātājas Džastins Bībers sola, ka šādu bildīšu vairāk nebūs. Viņš nevienam neesot parādā fotogrāfiju!

Dziedātājas Džastins Bībers sola, ka šādu bildīšu vairāk nebūs. Viņš nevienam neesot parādā fotogrāfiju!

Iegūt kopīgu fotogrāfiju kopā ar iemīļoto dziedātāju ir tūkstošiem melomānu kvēlākais sapnis. Šajā otrdienā dziedātājs Džastins Bībers savā „Instagram” blogā uzrakstījis garu vēstījumu faniem un sekotājiem, izklāstot, kāpēc nolēmis vairs kopā ar viņiem nepozēt fotogrāfijām. „Es saprotu, ka cilvēki būs vīlušies, taču es nevienam neesmu parādā fotogrāfiju,” pavēstījis 22 gadus vecais mūziķis.

„Ja jums gadās mani kaut kur satikt, tad ziniet, es nepozēšu fotogrāfijai, man pietiek ar bildēšanos,” Džastins iesāk garo vēstījumu faniem. „Tas jau ir nonācis līdz līmenim, ka cilvēki pat nepasaka ‘sveiks’ un neparaugās kā uz dzīvu cilvēku. Es jūtos kā dzīvnieks zoodārzā, bet vēlos saglabāt savu veselo saprātu. Es saprotu, ka cilvēki būs vīlušies, taču es nevienam neesmu parādā fotogrāfiju. Cilvēkiem, kas saka ‘bet es taču nopirku tavu albumu” – ziniet, ka jūs saņēmāt manu albumu, saņēmāt to, ko samaksājāt PAR ALBUMU! Tur ar maziem burtiem nav rakstīts, ka tiklīdz mani redzēsiet, saņemsiet arī fotogrāfiju. Džastins Bībers”

Fani ātri reaģējuši uz Džastina vēstījumu, veltot viņam skarbus vārdus, nosaucot par iedomīgu pūsli un pat nolamājot rupjākiem vārdiem. „Tu esi īsts pim**s. Tavi fani ir iemesls tam, kāpēc esi tik slavens, kāds esi,” norāda kāds fans. „Tas ir mazākais, ko vari darīt – pozēt kopīgām fotogrāfijā. Es nešaubos, ka ir kaitinoši, ka nav iespējams dzīvot „normālu” dzīvi, taču nav arī „normāli” tas, ko tikko uzrakstīji. Tiec tam pāri un pārstāj būt pūslis.”

Uz aizkaitināto fanu dusmām un kritiku Džastins nekavējoties atbildējis tā: „Pirms gadiem pat nebija iespējams uzņemt bildi jebkurā laikā, ne visiem bija pieejamas kameras. Tagad visiem kamera ir tālrunī. Tagad tas ir pavisam citādi. Ja jūs domājat, ka robežu nospraušana padara par pūsli, esmu vislielākais pūslis. Taču es uzskatu, ka tas ir prātīgi darīts un ir vienīgais veids, kā man izdzīvot. Es vēlos baudīt dzīvi un nebūt par vergu pasaulei un tās prasībām, ko citi uzskata, ka man jāpilda!!”

„Man patīk, ka varu darīt cilvēkus laimīgus, taču – klau – jā jūs patiesi būtu manā situācijā, jūs saprastu, cik nogurdinoši tas ir (bū hū, Džastin, tiec tam pāri). Es turpināšu pieņemt lēmumus, ko uzskatīšu par nepieciešamiem savai izaugsmei, un neviens cilvēks neliks man justies par to slikti.”
 
Džastins Bībers bučojas ar fanēm
 
Džastins Bībers iepērkas gāzmaskā

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS