Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Pasaulē

NATO Rumānijā atklāj komandpunktu, lai aizsargātu aliansi no agresīvās Krievijas. FOTO (5)

 
12.maijs 2016  21:34

NATO ir spiesta nostiprināt savas pozīcijas austrumu flangā Krievijas agresīvās politikas dēļ, kas ar spēka metodēm izmainījusi robežas un turpina draudēt saviem kaimiņiem, Bukarestē tiekoties ar Rumānijas prezidentu Klausu Johannisu, ceturtdien paziņoja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs (pa kreisi) un  Rumānijas premjerministrs Dačans Čološs (pa labi) komandpunkta atklāšanā.

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs (pa kreisi) un Rumānijas premjerministrs Dačans Čološs (pa labi) komandpunkta atklāšanā.

"Mēs nostiprinām savu klātbūtni alianses austrumu flangā, arī Rumānijā. Bukarestē ir atklāts NATO komandpunkts. Tas palīdzēs paaugstināt efektivitāti mūsu darbību plānošanai un mācību īstenošanai, lai pastiprinātu mūsu klātbūtni, un mēs arī turpmāk nostiprināsim savas pozīcijas, ja tas būs vajadzīgs."

"Nevis tāpēc, lai kādam draudētu, bet lai aizsargātu mūsu tautas, jo Krievija ar spēka metodēm ir izmainījusi robežas un turpina draudēt saviem kaimiņiem," norādīja Stoltenbergs.

Stoltenbergs ceturtdien Rumānijā piedalījās ASV pretraķešu aizsardzības sistēmas bāzes atklāšanas ceremonijā.
 
Bukarestē atklāj NATO komandpunktu

LETA/Foto: AFP/LETA, EPA/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS