Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
Rīga
-1°
Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
LV RU
Pasaulē

Putins nespēj atvērt auto durvis, palīgā metas armijnieks un nolauž rokturi. VIDEO (124)

 
13.maijs 2016  00:24

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, apskatot Uļjanovskas autorūpnīcas brīnumauto "Patriot", saskārās ar nelielu ķibeli. Viņš nespēja atvērt durvis un iekļūt mašīnas salonā, jo tās iesprūda. Šo transportlīdzekli ražo Aizsardzības ministrijas vajadzībām.

Vladimirs Putins, apskatot Uļjanovskas autorūpnīcas brīnumauto "Patriot", saskārās ar nelielu ķibeli un neatveramu durvju rokturi.

Vladimirs Putins, apskatot Uļjanovskas autorūpnīcas brīnumauto "Patriot", saskārās ar nelielu ķibeli un neatveramu durvju rokturi.

Palīgā Putinam metās Aizsardzības ministrijas bruņumašīnu direkcijas priekšnieks Aleksandrs Sevčenko. Viņš to darīja tik sparīgi, ka nolauza durvju rokturi. Komiskā situācija tika uzfilmēta un ievietota internetā.

Lai izkļūtu no neveiklās situācijas, norauto rokturi Aleksandrs iemeta apvidus auto salonā. Pēc tam viņš centās durvis attaisīt no iekšpuses, taustoties gar paneli, taču arī šis mēģinājums cieta neveiksmi.

Kā skaidro auto ražotāji, durvis nobloķējās tādēļ, ka auto dzinējs bijis izslēgts. Demonstrējot "Patriot" Putinam par šo niansi aizmirsa paziņot.

Putins pēdējo triju dienu laikā ticies ar vairākiem militārās rūpniecības kompleksiem. Viņam atrādīja militārajām vajadzībām pielāgoto UAZ produkciju. Automašīnās "Patriot" var uzstādīt 12 milimetru ložmetēju un prettanku granātmetēju.

Atmiņā aust leģendārais Putina kunga testa brauciens ar "Lada Granta", kuru iedarbināt prezidentam izdevās tikai ar trešo piegājienu.

Komiskā situācija ar Putinam neatveramajām UAZ auto durvīm - video:Putins un viņa ķibeles ar "Lada Granta" - video:


Kasjauns.lv/Foto: Ekrānuzņēmums no video


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS