Mazmākoņains
Rīga
-4°
Mazmākoņains
LV RU
Kultūra

Justs pēc spožās uzstāšanās Eirovīzijā: bija sajūta, ka izdarīts viss, ko varēju (85)

 
13.maijs 2016  10:23

Justam, kurš iekļuvis Eirovīzijas finālā, pēc uzstāšanās pusfinālā ceturtdienas vēlā vakarā bijusi sajūta, ka ir izdarīts viss, ko viņš varēja. Viņš Eirovīzijas finālā uzstāsies ar 20.numuru, piektdien Latvijas Radio intervijā no Stokholmas informēja Latvijas delegācijas vadītāja Zita Kaminska.

"Noejot no skatuves, man nebija pārmetumu, ko esmu tur darījis vai neesmu izdarījis, bija tā foršā sajūta, ka ir izdarīts viss, ko es varēju, un, kā mēs redzam, tas arī atmaksājās," sacīja Justs pēc pusfināla.

"Noejot no skatuves, man nebija pārmetumu, ko esmu tur darījis vai neesmu izdarījis, bija tā foršā sajūta, ka ir izdarīts viss, ko es varēju, un, kā mēs redzam, tas arī atmaksājās," sacīja Justs pēc pusfināla.

"Atrodoties uz skatuves, es nedomāju par to, vai es izdarīju visu pareizi, kā tas izskatījās, es vienkārši atbrīvojos un izlādējos, tā varētu teikt. Noejot no skatuves, man nebija pārmetumu, ko esmu tur darījis vai neesmu izdarījis, bija tā foršā sajūta, ka ir izdarīts viss, ko es varēju, un, kā mēs redzam, tas arī atmaksājās," Justs pēc pusfināla sniedza īsu interviju Latvijas Televīzijai.

Pēc pusfināla viņš atzina, ka jūtas ļoti noguris. Viņš pastāstīja, ka Stokholmā ieradusies arī viņa ģimene, ko viņš piektdien mēģināšot satikt.

Mēģinājumi sestdien gaidāmajam Eirovīzijas finālam sāksies piektdienas rītā.

"Teikšu to pašu, ko es teicu "Supernovas" fināla beigās, kad zināju, ka esmu uzvarējis. Es teicu, ka parādīšu, uz ko Latvija ir spējīga, un es to izdarīšu," viņš paziņoja.

Sirmais ar Aminatas Savadogo sarakstīto dziesmu "Heartbeat" starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā uzstājās pirmais.

Justs Sirmais uzstājas Eirovīzijas pusfinālāOtrajā pusfinālā Eirovīzijas finālam ceturtdienas vakarā kopā ar Latviju kvalificējās Gruzija, Austrālija, Bulgārija, Ukraina, Serbija, Polija, Izraēla, Lietuva un Beļģija.

Kopumā starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas šogad norisināsies jau 61.reizi, piedalās 43 dalībvalstis.

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss norisinās Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Konkursa norisei līdzi var sekot tiešraidē Latvijas Televīzijas 1.kanālā.

Pērn Latvija starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, pateicoties dziedātājas Aminatas Savadogo sniegumam, ieņēma sesto vietu.
 
Justs Sirmais pārstāv Latviju Eirovīzijas pusfinālā

Justs Eirovīzijas finālā uzstāsies ar 20.numuru
Kopumā finālā startēs 26 dalībnieki. Pirmais kārtas numurs ticis Beļģijai, liecina informācijas oficiālajā Eirovīzijas mājas lapā.

"Tas ir tuvu beigām, tad jau var arī atcerēties dziesmu," komentēja Kaminska.

Viņa atzina, ka ceturtdien stress ceturtdien bijis liels, gaidot rezultātus, vai Justs kvalificēsies finālam.

"Stress bija liels tieši tāpēc, ka mums bija pirmais kārtas numurs uz skatuves [pusfinālā]. Lai arī cik ļoti labi Justs izpildīja dziesmu un daudzi teica, ka stipra dziesma, bija tik daudz skaitu priekšnesumu, ka likās skatītājs var apmaldīties un aizmirst," viņa teica.

Eirovīzijas fināls Stokholmā notiks sestdienas vakarā.

BNS, Kasjauns.lv / Foto: ITARTASS/LETA, EPA/LETA, AP, AFP/SCANPIX/LETA

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS