Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
Rīga
-3°
Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
LV RU
Izklaide

"Oskarotā" aktrise, iznākot no naktskluba, tik tikko turas uz kājām. FOTO (13)

 
19.maijs 2016  05:21

Franšīzes „Bada spēles” zvaigzne Dženifera Lorensa (25) Londonā apmeklējusi savas jaunākās filmas „X-Men: Apocalypse” pirmizrādes vakaru, bet pēc tam devusies izklaidēties uz naktsklubu...

Iznākot no naktskluba, aktrise Dženifera Lorensa tik tikko turējās kājās.

Iznākot no naktskluba, aktrise Dženifera Lorensa tik tikko turējās kājās.

25 gadus veco Dženiferu Lorensu mēdz uzskatīt par savas paaudzes vienu no veiksmīgākajām un talantīgākajām aktrisēm. Viņa jau tik agrā vecumā ir „Oskara” balvas laureāte, kā arī divkārtēja nominante šim prestižajam kino apbalvojumam. 

Pēc lieliski pavadītā laika naktsklubā Londonā, iznākot no tā, aktrise tik tikko vairs spēja nostāvēt uz kājām. Lorensa ar grūtībām turēja līdzsvaru glītajās „Jimmy Choo” kurpītēs, mulsi stāvot pie naktskluba izejas paparaci fotoaparātu zibspuldžu gaismu apžilbināta.

Modes nama „Dior” balto zīda kleitu, kurā viņa apmeklēja filmas pirmizrādi, aktrise bija nomainījusi pret kleitiņu ar ziedu rakstu un ļoti dziļu dekoltē.

Pateicoties apsardzes darbinieku palīdzībai, Dženiferai izdevās nokļūt līdz automašīnai, kas viņu jau gaidīja turpat pie naktskluba. 

Jauniešu iemīļotā aktrise visā pasaulē ir zināma ar neveikliem misēkļiem uz sarkanā paklāja – Lorensai pat gadījies nokrist, kad viņa devās uz skatuves pēc „Oskara” balvas. 
 
Dženifera Lorensa pamet naktsklubu
 
Dženifera Lorensa pirmizrādes vakarā Ņujorkā
 
Dženifera Lorensa paklūp uz sarkanā paklāja
 
Cik neērti! Aktrise paklūp, kāpjot uz skatuves pēc „Oskara” balvas
 
Kāpjot uz skatuves pēc balvas, aktrise gandrīz pazaudē kleitu

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS