Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
112

Stukmaņu mežā atrasts miris 25 gadus vecais Mārcis Kārkliņš (22)

 
15.maijs 2016  18:01

Šodien pēc atkārtotas pārmeklēšanas Pļaviņu novada Stukmaņu mežā, atrasts jauna vīrieša ķermenis, uz kura neesot bijušas vardarbīgas nāves pazīmes, ziņo organizācija "bezvests.lv". Pazudušais ir 25 gadu vecais Mārcis Kārkliņš, atsaucoties uz Mārča tēta sniegto informāciju, vēstī bezvests.lv.

Vakar bezvēsts pazudušais jaunais vīrietis šodien atrasts miris Pļaviņu novada Stukmaņu mežā. Visdziļākā līdzjūtība piederīgajiem.

Vakar bezvēsts pazudušais jaunais vīrietis šodien atrasts miris Pļaviņu novada Stukmaņu mežā. Visdziļākā līdzjūtība piederīgajiem.

Vakar, 14.maijā, organizācijas brīvprātīgie izbrauca uz Aizkraukles rajonu meklēt bezvēsts pazudušu 25 gadus vecu vīrieti, kurš aizgāja nezināmā virzienā un nepārnāca ne uz mājam, ne atpakaļ pie draugiem Pļaviņu novadā pie Daugavas krasta, kur pirms tam makšķerēja ar tēva draugu.

Pēc vairāku stundu ilgas meklēšanas vīrieti atrast neizdevās. Meklēšanā iesaistījās gan policija, gan brīvprātīgie.

Kā ziņo organizācija, šodien pēc atkārtotas pārmeklēšanas jaunā vīrieša ķermenis tika atrasts Stukmaņu mežā, netālu no trases. Vardarbīgu pazīmju uz vīrieša ķermeņa neesot.

Mirušā vīrieša tēvs esot norādījis, ka vakar 6 no rīta dēls zvanījis uz 112, bet pēc tam telefons esot bijis izslēgts.

LETA/ Foto: Shutterstock
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS