Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Kultūra

Liepājā atklāj vēsturisko spēkratu un sporta automašīnu ekspozīciju. FOTO

 
17.maijs 2016  11:42

Sestdien, 21.maijā, plkst. 11 Dārza ielā 4/8, Liepājā svinīgi atklās ekspozīciju “Auto Muzejs Liepāja”, kurā būs skatāmi vēsturiskie spēkrati un sporta automašīnas.

Ekspozīcijā būs apskatāmi Latvijā izplatītu dažādu sporta klašu spēkrati.

Ekspozīcijā būs apskatāmi Latvijā izplatītu dažādu sporta klašu spēkrati.

Zīmīgi, ka ekspozīcijas atvēršana notiek tieši starptautiskās akcijas "Muzeju nakts" ietvaros. Apmeklētājus tajā gaidīs jau no plkst. 14 līdz 24. Pozitīvā un brīvā gaisotnē, būs iespēja apskatīt vēsturiskos un sporta auto eksponātus, piedalīties atrakcijās un konkursos, kas saistīti ar atjautību, izturību, veiksmi un tehnisko zināšanu demonstrēšanu, kā arī laimēt vērtīgas balvas.

Visas pēcpusdienas un vakara garumā, vērojot fotogrāfijas un video ierakstus, klātesošie varēs kavēties atmiņās par aizgājušiem laikiem un spēkratiem, kas dažādiem mērķiem kalpojuši pirms vairākiem gadu desmitiem.

Būs apskatāmi Latvijā izplatītu dažādu sporta klašu spēkrati, kā arī unikāls Andra Dambja vadībā Latvijā tapis nākotnes sporta auto, kas ir jau iegājis vēsturē ar to, ka 2012. gadā kļuva par pirmo elektromobili pasaulē, kas finišējis Dakaras rallijā, kā arī izcīnījis uzvaras rallijreida “Africa Eco Race” smagos posmos.
 
Liepājā atklāj vēsturisko spēkratu un sporta automašīnu ekspozīciju

Ekspozīcijas veidotāji aicina apmeklētājus, kam ir iespējas un vēlme, uz muzeju ierasties ar viņu rīcībā esošajiem vēsturiskajiem vai sporta tehnikas spēkratiem (auto, moto, velo), vēlams, attiecīgi pieskaņotos tērpos. Tā būs lieliska iespēja satikties domubiedriem un interesentiem, dalīties pieredzē, un “mednieku stāstos”, iegūt jaunus draugus un paziņas.

Vakara gaitā muzeja apmeklētājiem būs noorganizēta iespēja iestiprināties ar lauka apstākļos gatavotu ēdienu.

Uz drīzu tikšanos “Muzeju naktī” ekspozīcijas “Auto Muzejs Liepāja” atklāšanā!

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS