Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
112

Aiztur ģimenes ārsti, kura nelikumīgi izrakstījusi receptes (20)

 
18.maijs 2016  13:01

Rēzeknē par nelikumīgo recepšu izrakstīšanu likumsargi aizturējuši ģimenes ārsti, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Anastasija Laizāne.

Likumsargi noskaidrojuši, ka 1962.gadā dzimusī ģimenes ārste no Rēzeknes izrakstījusi divas receptes psihotropo vielu saturošiem medikamentiem.

Likumsargi noskaidrojuši, ka 1962.gadā dzimusī ģimenes ārste no Rēzeknes izrakstījusi divas receptes psihotropo vielu saturošiem medikamentiem.

Likumsargi noskaidrojuši, ka 1962.gadā dzimusī ģimenes ārste no Rēzeknes izrakstījusi divas receptes psihotropo vielu saturošiem medikamentiem. Vienu no izrakstītajām receptēm kopā ar tabletēm kāda cita persona, 1988.gadā dzimusi sieviete, mēģināja nodot apcietinājumā esošam vīrietim. Abas sievietes tika aizturētas.

Patlaban policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, kas sākts saistībā ar ģimenes ārstes un otras personas pretlikumīgām darbībām pēc diviem Krimināllikuma pantiem - 250.panta 1.daļas "Par receptes izrakstīšanu bez medicīniskās nepieciešamības vai cita dokumenta nelikumīgu izrakstīšanu narkotiskas vai psihotropas vielas saņemšanai, kā arī par narkotiskas vai psihotropas vielas izsniegšanu bez receptes vai cita dokumenta vai zinot, ka recepte vai cits dokuments ir fiktīvs vai nelikumīgi izrakstīts, ja šādas darbības izdarītas mantkārīgā nolūkā vai citas personiskas ieinteresētības dēļ", par ko draud brīvības atņemšana līdz trīs gadiem, kā arī pēc 309.panta 2.daļa "Par narkotisko, psihotropo vielu, sprāgstošo vielu, ieroču vai munīcijas nodošanu personām, kuras ievietotas īslaicīgās aizturēšanas vai ieslodzījuma vietās, vai saņemšanu no šādām personām", par ko draud līdz sešiem gadiem ilgs cietumsods.

Izmeklēšanas ietvaros policija skaidros, cik ilgi turpinājās ārstes pretlikumīgās darbības.

BNS/Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS