Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Attiecības

Kā Latvijā meklē mīļākos un kas no tā iznāk? VIDEO (25)

 
18.maijs 2016  16:13

Internetā ir ne viens vien sludinājumu portāls, kurā precēti vīrieši un sievietes meklē mīļākos. Bez aizspriedumiem. Tā arī skaidri uzrakstot: gribu vienreizēju piedzīvojumu un šķirties netaisos, ja esi gatavs/a šādam piedzīvojumam, atsaucies!

Laulības pārkāpējus iepazīšanās sludinājumos atrast nav problēmu. Tajos neslēpti miesiskas izklaides meklē desmitiem precētu vīriešu un sieviešu.

Laulības pārkāpējus iepazīšanās sludinājumos atrast nav problēmu. Tajos neslēpti miesiskas izklaides meklē desmitiem precētu vīriešu un sieviešu.

Atrast partneri vienreizējai laulības pārkāpšanai nesagādā nekādas problēmas. Randiņu var sarunāt teju vai nākošajā dienā, pēc dažām stundām. Laulības pārkāpējus var atrast ne tikai specializētos iepazīšanās portālos, bet arī visnotaļ populārās interneta vietnēs, kurās tiek meklēts darbs, dzīvoklis vai auto detaļas, piemēram, portālā ss.lv.

Tur sadaļā „Atpūta, hobiji” var atrast daudz šādu sludinājumu. Precēti vīrieši un sievietes meklē attiecības, atklāti sakot, ka savas laulības saites saraut negrasās. Izrādās, ka interesentu netrūkst.
 
Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes raidījums „Kivi TV” veica eksperimentu un devās uz randiņiem ar nerātnajiem seksa partneriem. Kas no tā iznāca, par ko runāja un vienojās slepenās izklaides meklētāji, skatieties videosižetā.
 
Kā Latvijā meklē mīļākos un kas no tā iznāk? VIDEO

„Meklēju mīļāko” jeb ss.lv iepazīšanās sludinājumi

 
 
Kasjauns.lv/Foto: ekrānuzņēmumi no ss.lv, Vida Press/Video: Kivi TV


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS