Skaidrs
Rīga
Skaidrs
LV RU
Izklaide

Pasaulē skaistākā auguma īpašniece parāda grūtnieces vēderu. FOTO (7)

 
22.maijs 2016  09:21

Reiz par skaistākā auguma īpašnieci pasaulē neoficiāli atzītā „Victoria’s Secret” modele Kendisa Sveinpola (27) gaida savu pirmo mazuli. Kā viņas augums mainījies šajā laikā, daiļā dienvidafrikāniete parādījusi arī sociālajos tīklos.

Modele Kendisa Sveinpola jau pavisam drīz kļūs par māmiņu savam pirmajam bērniņam.

Modele Kendisa Sveinpola jau pavisam drīz kļūs par māmiņu savam pirmajam bērniņam.

Modele Kendisa Sveinpola saviem sociālo tīklu sekotājiem parādījusi fotogrāfiju, kurā pozē bez krūštura un demonstrē aizvien augošo grūtnieces vēderiņu. Kendisa savā vēstījumā atklājusi faniem gaidāmā mazuļa dzimumu. „Manējais nav nemaz tik mazs puisītis,” modele parakstījusi komentārā zem melnbaltās fotogrāfijas.

Ar gaidāmā bērna tēvu brazīliešu modeli Hermanu Nikoli (33) Kendisa ir kopā jau kopš 17 gadu vecuma. To, ka abi drīzumā kļūs par vecākiem modele plašākai sabiedrībai atklāja šā gada martā, savā „Instagram” blogā publiskojot aizkustinošu fotogrāfiju. Melnbaltajā attēlā redzams, ka Hermans tur roku uz Kendisas vēdera. Fotogrāfijas parakstā pāris vēstīja, ka modelei vēderā esot „mazs eņģelītis”.

Hermans Kendisu bildināja aizvadītā gada augustā. Jau drīz pēc šī notikuma modele intervijā atzina, ka nevarot vien sagaidīt, kad varēs nodibināt ģimeni un laist pasaulē mazuli.
 
Kendisa Sveinpola reklamē jaunākos zīmola „Victoria’s Secret” izstrādājumus
 
Kendisa Sveinpola „Victoria’s Secret” peldkostīmos un pludmales tērpos
 
Kendisa Svanepoela „Victoria’s Secret” skatē 2012. gada rudenī

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS