Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Auto un tehnoloģijas

Smagas traumas gūst 34 gadus vecs velosipēdists, kurš ietriecies atvērta auto durvīs (9)

 
21.maijs 2016  15:55

Vakar Rīgā kāds velosipēdists guvis smagas traumas, ietriecoties atvērtās automašīnas durvīs, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša.

Esiet uzmanīgi, ar velosipēdu braucot garām automašīnām! Stāvoša auto durvis kāds var atvērt jebkurā mirklī, un sadursme var būt ļoti smaga.

Esiet uzmanīgi, ar velosipēdu braucot garām automašīnām! Stāvoša auto durvis kāds var atvērt jebkurā mirklī, un sadursme var būt ļoti smaga.

Viņa pastāstīja, ka 34 gadus vecs vīrietis, kurš braucis ar velosipēdu, pēc negadījuma nogādāts slimnīcā, jo guvis galvas, vēdera, rokas traumas, kā arī astes kaula lūzumu.

Piektdien, braucot ar velosipēdu, traumas guvuši vēl vairāki cilvēki. Kāds 48 gadus vecs vīrietis negadījumā guvis iekšējo orgānu bojājumus, bet 41 gadu veca sieviete - kājas lūzumu.

Valsts policija aģentūru LETA informēja, ka Daugavpilī 16 gadus vecs jaunietis ar velosipēdu, uzbraucis priekšā braucošai automašīnai. Jaunietis vērsās pēc mediķu palīdzības. Tāpat slimnīcā nogādāts arī kāds 29 gadus vecs vīrietis, kurš braucis ar motorolleri un cietis sadursmē ar automašīnu.

Savukārt kāds 49 gadus vecs vīrietis Rīgā izraisījis sadursmi ar sastrēgumā stāvošu transportlīdzekli. Negadījumā cieta 38 gadus veca sieviete, kura ar dažādām traumām nogādāta slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī ātrās palīdzības mediķi devušies uz 1136 izsaukumiem, no kuriem 213 bija saitīti ar dažādām traumām.

LETA/ Foto: Shutterstock
 


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS