Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
112

Pēc narkotiku lietošanas divus vīriešus bezsamaņā atrod dzelzceļa tuvumā, vienu neizglābj (1)

 
23.maijs 2016  12:41

Netālu no Talsu šosejas pie dzelzceļa sliedēm piektdien atrasti divi vīrieši bezsamaņā, un noskaidrots, ka abi vīrieši lietojuši narkotikas, informēja Valsts policijā.

Karfentanils ir viens no spēcīgākajiem opioīdiem.

Karfentanils ir viens no spēcīgākajiem opioīdiem.

Vienu no viņiem – 1979. gadā dzimušo, mediķiem izglābt neizdevās, bet otrs, pateicoties laikus saņemtai medicīniskai palīdzībai, izdzīvoja.

Kauguros par narkotiku realizēšanu, kā rezultātā iestājusies cilvēka nāve, policija aizturējusi kādu sievieti.Pašreizējā informācija liecina, ka mirušais vīrietis no viņas iegādājies karfentanilu.

Likumsargi noskaidroja, kur abi vīrieši iegādājušies narkotikas. Sestdien aizdomās par narkotiku tirgošanu Rīgas Jūrmalas iecirkņa policisti Kauguros aizturēja 1965.gadā dzimušu sievieti. Likumsargi no viņas atsavināja vienu gramu heroīna.

Pret sievieti uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu realizēšanu, ja tā izraisījusi smagas sekas. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Jūrmalas tiesa lems par drošības līdzekļa apcietinājuma piemērošanu aizturētajai.

BNS/Foto: AFP/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS