Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
Trakā pasaule

Baiss video, kā pitons aprij veselu antilopes mazuli - un māmiņa bezpalīdzīgi noskatās (11)

 
24.maijs 2016  16:58

Ar vājiem nerviem šo video noskatīties būs grūti, īpaši tiem, kuriem čūskas uzdzen zosādu. Tas filmēts no tuva plāna pagājušajā mēnesī Marakeles Nacionālajā dabas parkā Dienvidāfrikā.

Dzīvnieks norīts vienā gabalā.

Dzīvnieks norīts vienā gabalā.

Bezpalīdzīgā impalas (vidēji liela Āfrikas antilope) māmiņa varēja tika noskatīties, kā klinšu pitona badīgajā mutē lēni ieslīd viņas bērniņš - vesels, ar visiem ragiem un nagiem.
Kā vēsta video autori, pirms notika "slepkavība", apkārtējās impalas ar tikai sev raksturīgajiem kliedzieniem viena otru informēja, ka ienaidnieks - izsalcis pitons - nokļuvis bīstami tuvu, taču tālākais notika zibenīgi. Mazulis veikli tika nogalēts un jau sākts ēst, kad notikuma vietā ieradās upura māmiņa. Diemžēl līdzēt tā vairs neko nevarēja. Dzīvnieka māte varēja vien noskatīties, kā čūska apēd viņas bērnu.
Elastīgās mutes un kuņģa skābes dēļ rāpulis var mierīgi aprīt par sevi daudzkārt lielāku radību vienā gabalā. Šāda izmēra antilopi pitons gremos aptuveni nedēļas garumā un pēc tam varēs bez ēdiena iztikt vēl daudzus mēnešu - līdz pat gadam. Savukārt paēdusī čūska maltītes gremošanas procesā kļūst tik kūtra un neveikla, ka šajā periodā pati ir viegls medījums Dienvidāfrikas plēsoņām.

Pitons aprij antilopes mazuli:Kasjauns.lv


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS