Mākoņains
Rīga
-3°
Mākoņains
LV RU
Runā Rīga

Aicina uz makšķerēšanas svētkiem "Jaunais makšķernieks"

 
25.maijs 2016  16:44

Sestdien, 28. maijā, Lucavsalā, Bērnu un jaunatnes sporta skolas „Rīdzene” airēšanas bāzē (Lucavsalas iela 43) no plkst. 11.00 notiks jau par jauku tradīciju kļuvušie makšķerēšanas svētki „Jaunais makšķernieks”, kuros piedalīties aicināti bērni vecāku pavadībā un jaunieši vecumā līdz 15 gadiem.

Aicina uz makšķerēšanas svētkiem "Jaunais makšķernieks"

Jau tradicionāli šos svētkus rīko, sagaidot Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, lai aicinātu bērnus kopā ar vecākiem un jauniešus apgūt makšķerēšanas pamatprincipus, tādējādi veicinot iedzīvotāju veselīgu brīvā laika pavadīšanu svaigā gaisā, draugu un ģimenes lokā.
 
Sacensības notiks trīs vecuma grupas: bērni līdz 4 gadu vecumam makšķerēs kopā ar vecākiem, bērni no 5 līdz 9 gadiem sacentīsies vecāku pavadībā, bērni un jaunieši no 10 līdz 15 gadiem par medaļām cīnīsies bez vecāku līdzdalības. Pieteikties sacensībām iespējams pasākuma norises vietā no plkst. 10.00. Sacensību nolikums pieejams tīmekļa vietnēs www.sports.riga.lv sadaļā „Nolikumi/Rezultāti”, apakšsadaļā „Pārējie” (sporta veidi) un www.salmo.lv.
 
Sacensības organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar SIA „Salmo”.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS