Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Sabiedrībā

Nespējot tos uzšūt gana labus, šūšanas firma lauž līgumu par formastērpiem VID darbiniekiem (23)

 
28.maijs 2016  13:56

Šūšanas uzņēmums VIK, kuram nevedās ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku formu šūšanu, nolēmis lauzt gandrīz 300 tūkstošu eiro vērto līgumu, piektdien vēstīja raidījums "LNT Ziņas Sešos".

Lauzts teju 300 000 eiro vērtais līgums par formas tērpu nodrošināšanu. Visticamāk, tiks izsludināts jauns iepirkums.

Lauzts teju 300 000 eiro vērtais līgums par formas tērpu nodrošināšanu. Visticamāk, tiks izsludināts jauns iepirkums.

Raidījums arī norāda, ka par līguma laušanu, ja par to paziņots savlaicīgi, proti, divus mēnešus iepriekš, soda sankcijas nav paredzētas.

"Šajās 60 dienās jāskatās, varbūt kaut kas papildus jāpielabo vai jāpiekoriģē, bet visādi citādi pasūtījums šobrīd ir veikts tā, lai klientu apkalpošanā nodarbinātie ar apģērbiem būtu nodrošināti," sacīja VID sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Teice-Mamaja.

Tāpat VID pārstāvji raidījumam atzīmējuši, lai gan līgums bija slēgts par teju 300 tūkstošiem eiro, tas nenozīmē, ka visa šī summa ir arī iztērēta. Līdz šim VID uzņēmumam par izpildītajiem pasūtījumiem ir samaksājis 90 tūkstošus eiro.

Raidījums arī atgādināja - lai gan apģērbu kompānija VIK šuva katram VID darbiniekam individuāli, pirms tam ņemot mērus un veicot pielaikošanu, VID darbiniekiem formas bieži neesot derējušas un tās nācies ne vienu reizi vien pāršūt un pielabot.

Tāpat raidījums ziņo, ka VID nolēmis sludināt jaunu iepirkumu konkursu.

VID ir finanšu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, valsts nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu Latvijas teritorijā, kā arī iekasē nodokļus, nodevas un citus obligātos maksājumus Eiropas Savienības budžetam, īsteno muitas politiku un kārto muitas lietas.

BNS/Foto: LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS