Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
112

Mediķi snieguši palīdzību 7 saulē pārkarsušiem cilvēkiem, to skaitā 2 maziem bērniem (5)

 
29.maijs 2016  12:47

Vakar mediķi snieguši palīdzību septiņiem saulē pārkarsušiem cilvēkiem, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Atrodoties saulē pietiekamā daudzumā ir jāuzņem ūdens, kā arī aptuveni no plkst.11 līdz 15 ik pa laikam ir jāatrodas arī ēnā.

Atrodoties saulē pietiekamā daudzumā ir jāuzņem ūdens, kā arī aptuveni no plkst.11 līdz 15 ik pa laikam ir jāatrodas arī ēnā.

Lielākā daļa no viņiem ilgstoši atradušies saulē. Tā Rīgas reģionā kāda pasākuma laikā slikti kļuvis piecus gadus vecam zēnam. Tāpat četrus gadus vecs zēns, ilgstoši atrodoties saulē, zaudējis samaņu.

Slimnīcā ar pārkaršanu nogādāts arī kāds 31 gadus vecs vīrietis, kurš alkohola reibumā ilgstoši gulējis zālē. Tāpat slimnīcā nogādāts 30 gadus vecs vīrietis, kurš saulē ilgstoši spēlējis futbolu.

Bukša atgādināja, ka atrodoties saulē pietiekamā daudzumā ir jāuzņem ūdens, kā arī aptuveni no plkst.11 līdz 15 ik pa laikam ir jāatrodas arī ēnā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1272 izsaukumus, no kuriem 306 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Kā ziņots, sinoptiķi brīdina, ka šodien pēcpusdienā valsts dienvidu daļā ir gaidāms liels karstums. No plkst.13 līdz plkst.17 valsts dienvidu daļā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz plus 27 un pat plus 28 grādiem.

LETA / Foto: Rinalds Ekmanis/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS