Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Pasaulē

Vardarbībā apsūdzētajam Džonijam Depam aizliegts tuvoties Amberai Hērdai

 
30.maijs 2016  14:11

Tiesa apmierinājusi amerikāņu aktrises Amberas Hērdas prasību pēc netuvošanās ordera pret viņas vīru Džoniju Depu, kuru Hērda apsūdzējusi vardarbībā.

Tiesa apmierinājusi Amberas Hērdas prasību pēc netuvošanās ordera pret viņas vīru Džoniju Depu.

Tiesa apmierinājusi Amberas Hērdas prasību pēc netuvošanās ordera pret viņas vīru Džoniju Depu.

Deps piekrita abpusējam orderim, ko izdevusi Losandželosas tiesa.

Hērda pagājušās nedēļas pirmdienā pieprasīja šķiršanos pēc 15 laulībā aizvadītiem mēnešiem, kā iemeslu minot neatrisināmas domstarpības.

Piektdien Hērda atklāja, ka Deps 21.maijā viņai esot sviedis ar "iPhone" viedtālruni, kas atstājis uz viņas sejas zilumus. Viņa tiesā iesniegtajos dokumentos norāda, ka tā neesot bijusi pirmā reize, kad slavenais aktieris bijis vardarbīgs pret viņu.

Depa advokāte Lora Vasere noraidīja Hērdas apsūdzības. "Ambera cenšas panākt finansiālu vienošanos," viņa sacīja žurnālam "People".

Nākamā tiesas sēde paredzēta 17.jūnijā. Deps patlaban Eiropā koncertē ar grupu "Hollywood Vampires", kurā bez viņa spēlē dziedātājs Eliss Kūpers, grupas "Aerosmith" ģitārists Džo Perijs un grupas "Guns N' Roses" basģitārists Dafs Makagans.

Hērda lūdza tiesu aizliegt Depam tuvoties ne tikai viņai, bet arī viņas Jorkšīras terjeram Pistolam, taču prasība netika apmierināta.

Ambera Hērda pamet Losandželosas tiesas ēku.

Ambera Hērda pamet Losandželosas tiesas ēku.


Kā jau ziņots, 2015.gada aprīlī Hērda ar Pistolu un Depa suni Bū privātā lidmašīnā ieradās Austrālijā, kur Deps tobrīd filmējās "The Pirates of the Caribbean" ("Karību jūras pirāti") piektajā daļā. Imigrācijas dokumentos nebija norādīts, ka viņa paņēmusi līdzi dzīvniekus.

Hērda tika sodīta ļoti viegli - ja viņa mēneša laikā pēc sprieduma nolasīšanas izdarīs vēl kādu pārkāpumu, viņai būs jāmaksā 1000 Austrālijas dolāru (683 eiro) sodanauda. Pāris izdeva kopīgu atvainošanās video.

Deps und Hērda iepazinās 2011.gadā, kad Depam vēl bija ilgas attiecības ar franču aktrisi Vanesu Paradī, kura ir viņa dēla Džeka un meitas Lilijas Rozas māte.

Deps un Hērda salaulājās pērn februārī nelielā privātā ceremonijā Losandželosā, bet pēc tam nosvinēja šo notikumu plašākā pasākumā Depa privātā salā Bahamu arhipelāgā.
 
Džonijs Deps ar sievu Amberu Hērdu pamet tiesu
 
Džonijs Deps ar sievu Amberu Hērdu ierodas Austrālijā
 
Džonijs Deps skūpsta sievu uz sarkanā paklāja
 
Džonijs Deps neticami izmainījies
LETA/Foto: EPA/LETA, AP/Scanpix/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS