Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

Liepājā terorists draud uzspridzināt "Top!" veikalu un iztukšo kasi (42)

 
30.maijs 2016  19:50

Draudot ar granātai līdzīgu priekšmetu, laupītājs aptīrījis veikalu tīkla „Top!” tirgotavu „Mazā sala” Liepājā, Klaipēdas ielā. Spridzinātājs iztukšojis veikala kasi. Cik daudz naudas viņam izdevies pievākt, netiek atklāts. Laupītājs vēl nav notverts, policija uzsākusi izmeklēšanu.

Pagājušās nedēļas nogalē kāds maskā tērpies laupītājs, draudot ar granātu uzspridzināt veikalu „Mazā sala” Liepājā, iztukšojis tirgotavas kasi.

Pagājušās nedēļas nogalē kāds maskā tērpies laupītājs, draudot ar granātu uzspridzināt veikalu „Mazā sala” Liepājā, iztukšojis tirgotavas kasi.

Piektdienas, 27.maija, vakarā draudēts uzspridzināt veikalu „Top!” Liepājā, Klaipēdas ielā, raksta portāls liepajniekiem.lv. „Vai tiešām Liepājā nu jau esam tik tālu, ka sāk spridzināt veikalus? Kā lai jūtamies droši,” satraukusies kāda liepājniece.

Veikalā ieradies laupītājs, kurš pārdevējai paģērējis atdot visu kases saturu. Pretējā gadījumā draudējis veikalu uzspridzināt.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Daiga Valdmane sacīja, ka 27. maijā ap pulksten 18.30 policija saņēmusi izsaukumu uz veikalu „Top!” Liepājas Dienvidrietumu mikrorajonā.

„Veikalā ieradies aptuveni 25 līdz 30 gadus vecs vīrietis ar aizsegtu seju - maskā, piegājis pie kases un, draudot pārdevējai ar priekšmetu, ko sieviete raksturoja kā granātai līdzīgu, pieprasījis atdot no kases visu naudu,” stāsta Valdmane.

Pārdevēja nobijusies un naudu, kas bijusi kasē, vīrietim atdevusi. Ļaundaris, naudu paņēmis, izgājis no veikala un devies prom.

Pagaidām gan nav zināms no tirdzniecības vietas nozagtais naudas apjoms – pārdevēja precīzu summu, kas bijusi kasē, likumsargiem nav varējusi nosaukt. Taču pēc policijas rīcībā esošās informācijas nozagtā naudas summa nav ļoti liela.
Cilvēki nav cietuši. Pagaidām vainīgais vēl nav aizturēts, policija veic notikušā izmeklēšanu, ir uzsākts kriminālprocess.

Kasjauns.lv/Foto: Google Maps


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS