Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Runā Rīga

Grīziņkalnā norisināsies BMX frīstaila, skeitborda un inline skrituļslidošanas sacensības

 
31.maijs 2016  22:36

Sestdien, 4. jūnijā, ekstrēmo sporta veidu cienītāji būs laipni gaidīti Grīziņkalnā, kur norisināsies BMX frīstaila, skeitborda un inline skrituļslidošanas sacensības. Pasākuma dalībnieku reģistrācija un iesildīšanās sāksies plkst. 12.00, taču dažādas aktivitātes gaidāmas visas dienas garumā līdz pat plkst. 20.00.

Grīziņkalnā norisināsies BMX frīstaila, skeitborda un inline skrituļslidošanas sacensības

Šajā sezonā ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Games” šeit ir izvietojusi jaunas, modernas skeitparka konstrukcijas. „Ghetto Games” Grīziņkalna sporta laukumu apsaimnieko kopš 2009.gada. 2011.gadā parks tika papildināts ar ielu vingrošanas laukumu. 2015.gadā tika uzsākta jauna koncepta skeitparka izveide. Ja Daugavas promenādes skeitparks ir no betona un nekustināms, „Monsterparks” veidots no koka un arī ir stacionārs, tad Grīziņkalna jaunais skeitparks tagad sastāv no atsevišķiem un pārvietojamiem elementiem, kurus braucēji katru dienu var pārbīdīt pa visu teritoriju pēc saviem ieskatiem un kombinēt dažādos veidos, kas veicina šo sporta veidu galveno būtību – radošumu.
 
Ideja par Grīziņkalna skeitparka izveidi 2002.gadā radās jauniešu organizācijas „Avantis” diskusiju kluba dalībniekiem. Ar Rīgas domes atbalstu šeit tika uzklāts jauns asfalts un uzlikti apgaismojuma stabi. Lai savāktu līdzekļus skeitparka rampu izveidei, tika rīkota labdarības akcija „Mani senči ir labie”, un 2003. gada 1. novembrī jaunais skeitparks tika atklāts. Kopš tā laika Grīziņkalna skeitparkam ir bijusi liela loma Latvijas skeitparku jomas attīstībai. Te ir izauguši daudzi talantīgi sportisti, notikušas vietēja un starptautiska mēroga sacensības.
 
Grīziņkalna skeitparka un „Ghetto Games” darbību atbalsta Rīgas dome.
 

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS