Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

Vaiņodē un Laidu pagastā noslīkuši jauni vīrieši (5)

 
01.jūnijs 2016  09:27

Vakar atpūta uz ūdens traģiski beigusies diviem vīriešiem, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Preses nodaļā.

Vakar noslīkušie bija 23 un 35 gadus veci vīrieši.

Vakar noslīkušie bija 23 un 35 gadus veci vīrieši.

Kuldīgas novada, Laidu pagastā plkst.19 VUGD darbinieki devušies uz izsaukumu, jo Brūžu dīķī slīka cilvēks. Pēc aculiecinieku teiktā, aptuveni 23 gadus vecais vīrietis bija peldējis uz dīķa vidū esošo salu, bet peldot atpakaļ pazudis.

Ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas dēli un laivu pārbaudīja minēto vietu, kur vīrietis pazuda un atrada viņu trīs metru dziļumā. Nogādājot vīrieti krastā, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja viņa nāvi.

Savukārt pusnaktī VUGD saņēma izsaukumu uz Vaiņodes novada Vaiņodes pagastu, kur Bātas dzirnavu dīķī bija ielēcis vīrietis, bet nebija iznācis laukā. Vairāk kā stundu pārmeklējot dīķi ar laivu un glābšanas dēli, ugunsdzēsēji glābēji aptuveni 35 gadus veco vīrieti neatrada. Šodien meklēšanas darbus turpinās ūdenslīdēji.

VUGD aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un nepārvērtēt savus spēkus dodoties peldēties, kā arī nedoties peldēties vienatnē.

LETA/Foto: Shutterstock


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS