Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
112

Aiztur vīrieti, kurš Ludzas ielas apkārtnē sievietēm no kakla rāvis nost zelta ķēdītes (4)

 
02.jūnijs 2016  20:11

Likumsargi aizturējuši vīrieti, kurš Ludzas ielas apkārtnē sievietēm no kakla rāvis nost zelta ķēdītes, informēja Valsts policija (VP).

Policijas iecirknī sieviete atpazina iespējamo zelta ķēdītes un kulona nolaupītāju.

Policijas iecirknī sieviete atpazina iespējamo zelta ķēdītes un kulona nolaupītāju.

Trešdien, 1.jūnijā, dienas laikā uzbrukumu piedzīvoja kāda sieviete, kura devās pa Ludzas ielu Latgales priekšpilsētā. Pie viņas pienāca nepazīstams vīrietis un no kakla norāva zelta ķēdīti ar kulonu. Sieviete par notikušo paziņoja policijai. Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kuri no cietušās noskaidroja iespējamā likumpārkāpēja pazīmes un sāka viņu meklēt tuvākajā apkārtnē. Netālu no notikuma vietas iespējamais ļaundaris - 1993.gadā dzimis jaunietis - tika aizturēts.

Vēlāk policijas iecirknī vērsās vēl kāda sieviete, kura arī trešdien šajā pašā apkārtnē bija piedzīvojusi identisku laupīšanu. Policijas iecirknī sieviete atpazina iespējamo zelta ķēdītes un kulona nolaupītāju. Izrādījās, ka tas ir jau minētais 1993.gadā dzimušais vīrietis.

VP skaidro, ka šīs gan nav vienīgās reizes, kad jaunais vīrietis aplaupījis dāmas. Arī iepriekš viņš ir sodīts par šādiem noziegumiem. 23 gadus vecais vīrietis nonācis policijas redzeslokā arī par narkotiku glabāšanu un realizēšanu.

Tagad jaunajam vīrietim atkal nāksies vēlreiz stāties tiesas priekšā par laupīšanām. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

BNS/ Foto: Shutterstock


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS