Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
112

Policija atradusi modes dizaineru Artemjevu un viņa dēlu (28)

 
02.jūnijs 2016  18:44

Valsts policijai ir izdevies atrast starptautiski atzīto modes dizaineru Ati Artemjevu, kurš ar dēlu devies nezināmā virzienā, šovakar ziņoja Latvijas Televīzijas "Dienas ziņas".

Artemjeva vārdā šodien vairākiem masu medijiem tika izsūtīts paziņojums, kurā apgalvots, ka Artemjevs šādi cenšoties nodrošināt sava bērna drošību un aizsargāt viņa intereses.

Artemjeva vārdā šodien vairākiem masu medijiem tika izsūtīts paziņojums, kurā apgalvots, ka Artemjevs šādi cenšoties nodrošināt sava bērna drošību un aizsargāt viņa intereses.

Artemjeva un viņa dēla atrašanu raidījumam apstiprinājis Artemjeva sievas advokāts.

Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska aģentūrai LETA apliecināja, ka, meklējot visā Latvijas teritorijā, policija atradusi pazudušo bērnu. Turpat atrasts arī viņa tēvs, kuram bāriņtiesa uz laiku atņēmusi apgādes tiesības. Sīkāku informāciju par bērna atrašanas vietu policija nesniedz.

Visdrīzāk, jau šovakar bērns tiks atdots mātei, atzina Gžibovska.

Kā ziņots, šodien no nepārbaudāma e-pasta Artemjeva vārdā vairākiem masu medijiem tika izsūtīts paziņojums, kurā apgalvots, ka Artemjevs šādi cenšoties nodrošināt sava bērna drošību un aizsargāt viņa intereses.

Policija vīrieti un bērnu "aktīvi meklēja", taču viņa atrašanās vieta līdz pat šodienai nebija zināma. Starptautiskā meklēšanā gan viņš nebija izsludināts, taču nepieciešamības gadījumā policija bija gatava lemt par šādu soli, iepriekš sacīja Valsts policijas preses pārstāvis Dairis Anučins.

Pagājušajā nedēļā policija paziņoja, ka 1979.gadā dzimušajam vīrietim bāriņtiesa ir pārtraukusi aizgādības tiesības pār dēlu, taču vīrietis, ignorējot bāriņtiesas lēmumu, ar bērnu ir devies nezināmā virzienā.

Artemjeva vārdā izsūtītajā vēstulē uzsvērts, ka zēns ir dzimis Latvijā, ir Latvijas pilsonis un vienmēr esot dzīvojis pie viņa. Viņš vēloties tikai rūpēties par bērna drošību un aizsargāt viņa intereses, taču bērna māte mēģinot atņemt atvasi. Divu gadu laikā dizainers esot mēģinājis vienoties ar dēla māti par saskarsmi, taču nesekmīgi.

LETA / Foto: Evija Trifanova/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS