°
LV RU
Novadu ziņas

Pirmo reizi Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis piedalīsies Baznīcu naktī (2)

 
03.jūnijs 2016  14:33

Piektdien, 10. jūnijā, visā Latvijā norisināsies kultūras notikums “Baznīcu nakts”, kurā pirmo reizi piedalīsies arī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis. Torņa pagalmā būs apskatāma fotogrāfiju izstāde “Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas stāsts”, bet gida stāstījumā varēs iepazīt kādreiz greznās baznīcas vēsturi.

Jelgavniekiem un pilsētas viesiem šī būs iespēja papildināt savas zināšanas un uzzināt kādu jaunu, interesantu faktu par Jelgavas vēsturi.

Jelgavniekiem un pilsētas viesiem šī būs iespēja papildināt savas zināšanas un uzzināt kādu jaunu, interesantu faktu par Jelgavas vēsturi.

10.jūnija vakarā pulksten 18 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pulksteņa melodija kopā ar citu Jelgavas dievnamu zvanu skaņām ieskandinās kultūras notikumu “Baznīcu nakts”. No pulksten 18 līdz 22 torņa pagalmā būs apskatāma fotogrāfiju izstāde “Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas stāsts”, kurā unikālos fotoattēlos, kas uzņemti 20.gadsimta sākumā, varēs iepazīt kādreiz greznās baznīcas vēsturi.

Pulksten 19.20, 20 un 21 gides Inas Jurģes pavadībā apmeklētāji torņa pagalmā varēs klausīties stāstus par Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcu un uzzināt, kur baznīcā atradās altāris, kancele, ērģeles, kas atradās zem baznīcas grīdas un kādēļ šodien baznīcas vairs nav. Jelgavniekiem un pilsētas viesiem šī būs iespēja papildināt savas zināšanas un uzzināt kādu jaunu, interesantu faktu par Jelgavas vēsturi.

Aktivitātes norisināsies Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, Akadēmijas ielā 1, bez maksas. “Baznīcu nakts” dalībnieki līdz pulksten 22, iegādājoties ieejas biļeti, varēs apskatīt pilsētas panorāmu no torņa skatu laukuma. Vairāk informācijas pa tālruni 63005445 un mājas lapā www.tornis.jelgava.lv.

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS