Mazmākoņains
Rīga
Mazmākoņains
LV RU
Izklaide

Madonnas 19 gadus vecā meita parāda mammai veltītos tetovējumus. FOTO (9)

 
06.jūnijs 2016  05:40

Popmūzikas karalienes Madonnas (57) vecākā meita Lurdesa Leona (19) nesen redzēta Ņujorkas ielās ar tetovējumiem, kas veltīti mammai un pieņemtajai māsiņai.

Madonnas meita Lurdesa uz labās rokas pirkstiem uztetovējusi vārdu „mamma”, bet kreisā augšdelma iekšpusē pieņemtās māsiņas Mērsijas vārdu.

Madonnas meita Lurdesa uz labās rokas pirkstiem uztetovējusi vārdu „mamma”, bet kreisā augšdelma iekšpusē pieņemtās māsiņas Mērsijas vārdu.

Madonnas meita Lurdesa ir Mičiganas universitātes studente. 19 gadus vecā jauniete manīta Ņujorkas ielās, tērpusies īsos džinsa svārciņos un baltā topiņā, ko ražojis demokrātisko cenu zīmols „Brandi Melville”. Tā cena ir 19 eiro. Kājās Lurdesa bija apāvusi baltas „Nike” sporta kurpes. Madonnas meita pa Manhetenu staigāja miesassarga pavadīta.

Pavisam nesen Lurdesai uz miesas tapuši pirmie tetovējumi. Uz labās rokas pirkstu falangām tagad redzami trīs burti „MOM”, kas veido vārdu „mamma”. Savukārt kreisā augšdelma iekšpusē uztetovēts ģimenē pieņemtās māsiņas vārds. Desmit gadus veco Mērsiju Džeimsu no Malāvijas popzvaigzne Madonna adoptēja pirms vairākiem gadiem.

Lurdesa aizvien nešķiras no rotas, tā sauktā „buļļa gredzena” degunā. Šo pīrsingu viņa veica aizvadītajā gadā.
 
Madonnas meitai Lurdesai divi tetovējumi
 
Madonnas meita Lurdesa ar mīļoto puisi Ņujorkā
 
Madonna ar meitu Lurdesu
 
Madonnas meita Lurdesa sniegotā marta dienā Ņujorkā

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS