Apmācies
Rīga
-1°
Apmācies
LV RU
Citi sporta veidi

Lieliski! Vita Matīse Ķīšezerā kļūst par pasaules čempioni vindsērfingā (5)

 
04.jūnijs 2016  17:44

Divkārtējā olimpisko spēļu dalībniece Vita Matīse sestdien Ķīšezerā kļuva par pasaules čempioni vindsērfingā "Raceboard Masters" klasē, vēsta sacensību rīkotāji.

Vita Matīse izcīnīja savu ceturto pasaules čempiones titulu karjerā.

Vita Matīse izcīnīja savu ceturto pasaules čempiones titulu karjerā.

Matīse izcīnīja savu ceturto pasaules čempiones titulu karjerā.

Pirms trīs gadiem Čehijā viņa uzvarēja "Raceboard" klasē, bet tagad ir uzvarējusi "Raceboard Masters" jeb meistaru klasē, kurā startē šī sporta veida veterāni.

Matīse piedalījās 2000. gada Sidnejas un 2004.gada Atēnu olimpiskajās spēlēs.

Sieviešu divīzijas sacensībās Matīse 15 braucienos nopelnīja 117 punktus. Zīmīgi, ka viņa kopējā vērtējumā bija septītā labākā sacensību dalībniece.

Otro vietu ieņēma vēl viena pieredzējusi Latvijas sērfere Ilona Grīnberga, kura arī savulaik divas reizes ir startējusi olimpiskajās spēlēs. Viņa sacensībās nopelnīja 326 punktus, bet trešā palika Sūzana Štrīpe-Langere no Vācijas.

Tikmēr vīriešu divīzijā uzvaru svinēja slovāks Patriks Pollaks ar 21 punktu, otrais ar 37 punktiem palika Fernando Konsorte no Argentīnas, bet bronzas medaļu ieguva Arturs Manelskis no Polijas.

Labākais no Latvijas vindsērfinga braucējiem šajā divīzijā bija Juris Rožkalns, kurš palika septītais.

Savukārt "Grandmaster" divīzijā uzvarēja Juha Blinika no Somijas, kamēr veterānu divīzijā labākais bija Berns Noimans no Vācijas. Veterāniem ceturtais bija Gunārs Rozenbergs.

Sacensības "Rīgas kausa" izcīņā notika arī "Techno293" klasē junioriem, kur uzvarēja Izaks Hesens no Norvēģijas, bet otrais bija Namejs Dreimanis, bet trešo vietu ieņēma Elizabete Meņģele.

Pasaules čempionāts Ķīšezerā pie Rīgas notika no 31.maija līdz 4.jūnijam.

LETA/Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS