Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
112

Zemgalē dzērājšoferi mēģina piekukuļot policistus, piedāvājot pat 1500 eiro (4)

 
06.jūnijs 2016  13:10

Pagājušajās brīvdienas Zemgalē aizturēti trīs iereibuši autovadītāji, kas mēģinājuši piekukuļot policistus, piedāvājot pat 1500 eiro, informēja Valsts policijas (VP) pārstāve Ieva Sietniece.

Lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu dzērumā, vīrietis mēģināja piedāvāt policistiem 1500 eiro.

Lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu dzērumā, vīrietis mēģināja piedāvāt policistiem 1500 eiro.

Sestdien, 4.maijā, Jēkabpilī, Viestura ielā, tika apturēta automašīna "Volvo V40", kuru vadīja 1987.gadā dzimis vīrietis. Apturot automašīnu, tās vadītājam tika konstatēts 3,05 promiļu reibums. Lai netiktu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols par braukšanu dzērumā, vīrietis mēģināja piedāvāt policistiem 1500 eiro. Vīrietis tika aizturēts un pret viņu sākts kriminālprocess.

Savukārt tajā pašā dienā Aizkrauklē, Lāčplēša ielā, policisti apturējuši 1983.gadā dzimušu vīrieti, kurš vadīja automašīnu "Ford Focus" 0,74 promiļu reibumā un bez vadītāja apliecības. Lai izvairītos no soda, viņš likumsargiem piedāvāja 500 eiro. Pret viņu sākts kriminālprocess.

Svētdien, 5.maijā, Aizkrauklē, Spīdolas ielā, 1991.gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu "VW Passat Variant" 2,18 promiļu reibumā un bez vadīšanas apliecības. Lai izvairītos no soda, vīrietis policistiem mēģināja piedāvāt 200 eiro. Vīrietis tika aizturēts un pret viņu sākts kriminālprocess.

Šogad Zemgales reģiona pārvaldē pret autovadītājiem par kukuļdošanu sākti jau 50 kriminālprocesi.

BNS / Foto: Edijs Pālens/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS