°
LV RU
Viedokļi

Piebalgs: balsojums par Viņķeles palikšanu partijā būs smags (3)

 
08.jūnijs 2016  16:50

Balsojums par Ilzes Viņķeles palikšanu "Vienotībā" būs smags, un tas gaidāms divu trīs nedēļu laikā, intervijā Latvijas Televīzijas "Rīta Panorāmā" trešdien sacīja jaunais partijas priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

"Vienotības" priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

"Vienotības" priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

"Tas manā skatījumā ir smagākais balsojums, kas ir priekšā. Es savu viedokli neesmu mainījis, šī ir situācija, kas ir jāatrisina. Tas būs uzticības balsojums man no valdes puses. Es neredzu pamata, kāpēc man mainīt viedokli," viņš teica.

Uz jautājumu, vai viņš atkāpsies no amata, ja valde nobalsos par Viņķeles izslēgšanu, Piebalgs atbildēja: "To jūs uzzināsiet pēc balsojuma, bet būtu priekšlaicīgi teikt, ka es zaudēju balsojumu. Uzskatu, ka šis lēmums man nav pietiekams, lai pieņemtu lēmumu par izslēgšanu. Bet būtu nepareizi runāt, ka visa "Vienotības" nākotne saistās tikai ar Viņķeles palikšanu vai nepalikšanu. Tas sašaurina politiskās partijas darbības lauku."

Aprīļa vidū parādījās neoficiāla informācija, ka partijas Ētikas komisija rosinājusi no politiskā spēka izslēgt Saeimas deputāti Viņķeli. Ētikas komisijas lēmumiem ir rekomendējošs raksturs.

"Vienotība" valdes sēdē februārī jau sprieda par Viņķeles un Lolitas Čigānes iespējamo izslēgšanu no partijas, ko rosināja vairākas "Vienotības" reģionālās nodaļas. Deputātēm bija domstarpības ar iepriekšējo partijas vadību vairākos jautājumos.BNS / Foto: Ieva Čīka/LETA


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS