Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-2°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Bizness

Aktrise Elīna Dzelme un miljonārs Maligins sāk kopīgu biznesu (46)

 
09.jūnijs 2016  15:25

Māksliniece un aktrise Elīna Dzelme un farmācijas uzņēmuma "Olainfarm" valdes priekšsēdētājs Valērijas Maligins nodibinājuši kino producēšanas kompāniju "Egotrashcinema", apstiprināja Maligins.

SIA "Egotrashcinema" dibināta šī gada 3.jūnijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. Dzelmei pieder 60% "Egotrashcinema" daļu, Maliginam - 40%.

SIA "Egotrashcinema" dibināta šī gada 3.jūnijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. Dzelmei pieder 60% "Egotrashcinema" daļu, Maliginam - 40%.

Viņš skaidro, ka šogad Dzelmes īsmetrāžas debijas filma "Egomorphosis" ar panākumiem startējusi Kannu kino festivālā, izturot lielu atlases konkursu, un ir iecerēta nākamās filmas veidošana.

"Mūsu kino kompānijas "Egotrashcinema" dibināšana izriet no nepieciešamības jauno kino projektu pašiem producēt un kontrolēt tā tapšanas un ražošanas procesu," atzīmē Maligins.

Paredzēts, ka nākotnē "Egotrashcinema" strādās pie īsfilmu, eksperimentālo un pilnmetrāžas filmu veidošanas, piebilst Maligins.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, SIA "Egotrashcinema" dibināta šī gada 3.jūnijā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 3000 eiro. Dzelmei pieder 60% "Egotrashcinema" daļu, Maliginam - 40%.

Kannu festivāla konkursā šogad tikušas pieteiktas vairāk nekā 5000 īsfilmas. Dzelmes filma "Egomorphosis" Kannās piedzīvoja pasaules pirmizrādi. Kā medijiem iepriekš norādījusi Dzelme, viņas režisētā filma ir par cilvēka būtību, viņas meklējumiem. Filma ir filmēta Latvijā, tajā filmējusies pati Dzelme, viņas meita Hanna un arī Maligins. Filmas operators ir Kristaps Lejiņš.
 
Aktrise Elīna Dzelme un "Olainfarm" īpašnieks Valērijs Maligins

LETA / Foto: Ieva Lūka/LETA, no izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīva


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS