Apmācies
Rīga
Apmācies
LV RU
112

Rīgā arestēts bruņots, piedzēries, uz trotuāra aizmidzis cukurvates tirgotājs (19)

 
09.jūnijs 2016  15:34

Kārtības sargi Rīgā, Lielā Kalna ielā, aizturējuši piedzērušos un bruņotu cukurvates tirgotāju, kurš bija aizmidzis uz trotuāra blakus motorizētam trīsritenim, informēja Rīgas Pašvaldības policijā.

Bruņotais cukurvates tirgotājs aizturēts tā dēvētajā "Maskačkā" Rīgā.

Bruņotais cukurvates tirgotājs aizturēts tā dēvētajā "Maskačkā" Rīgā.

Otrdien,7.jūnijā, kārtības sargi devās uz izsaukumu Lielajā Kalna ielā, kur kāds iereibis vīrietis uz ielas aizmidzis blakus savam motorizētajam velosipēdam. Ierodoties notikuma vietā, vīrietis pamodināts, taču viņš nespēja patstāvīgi pārvietoties un atbildēt uz jautājumiem. Blakus vīrietim atradās motorizēts trīsritenis ar piekabi cukurvates tirgošanai. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri, apskatot vīrieti, konstatēja, ka hospitalizācija nav nepieciešama.

Vīrietis pēc atžirgšanas policijas darbiniekiem vaļsirdīgi atzinās, ka jau kādu laiciņu nelikumīgi tirgo cukurvati Pļavnieku apkaimē. Pēc vīrieša atzīšanās atsavināti pārkāpuma izdarīšanas rīki un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par tirdzniecības noteikumu pārkāpšanu.

Turpinot pārbaudi, pie vīrieša pamanīts šaujamierocim līdzīgs priekšmets. Apskatot ieroci, konstatēts, ka ierocis ir pielādēts. Bruņotais cukurvates tirgotājs aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī tālākai lietvedības nodrošināšanai.

Jāpiebilst, ka par šo cukurvates tirgotāju iedzīvotāji jau iepriekš bija sūdzējušies, taču policistiem pēc sūdzībām, apsekojot iedzīvotāju norādītās teritorijas, nebija izdevies tirgotāju sastapt.

BNS/Foto: Rīgas Pašvaldības policija/Facebook


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS