Apmācies, neliels sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Runā Rīga

Izskanēs garīgās mūzikas koncerts un Tezē lūgšana "Baznīcu naktī"

 
10.jūnijs 2016  00:34

Piektdien, 10. jūnijā no plkst. 19.00 nu jau tradicionālā kultūras notikuma „Baznīcu nakts” ietvaros Rīgas Sv. Pētera baznīcā notiks garīgās mūzikas koncerts un kopīga Tezē lūgšana.

Ieeja bez maksas.

Ieeja bez maksas.

Koncertā plkst.19.00 muzicēs Rīgas Doma kora skolas jauktais koris. Koncertprogrammā latviešu autoru, kā arī cittautu komponistu garīgās mūzikas skaņdarbi. Bet plkst.21.00 ikviens aicināts piedalīties Tezē lūgšanā, kur visi klātesošie vienosies kopīgās meditatīvās slavēšanas dziesmās, kā arī lūgs par grūtībās nonākušu cilvēku vajadzībām.

Kultūras notikuma „Baznīcu nakts” ietvaros visos Latvijas novados – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē un Latgalē – cilvēki aicināti iepazīt Latvijas dievnamu un klosteru kultūras un garīgo mantojumu. „Baznīcu nakts” Rīgā pirmo reizi norisinājās 2014. gadā.

Kultūras notikuma „Baznīcu nakts” ideja atceļojusi no Austrijas un Čehijas, pirms vairāk kā 10 gadiem pasākumam aizsākoties Austrijā kā Kristīgās baznīcas konfesiju un draudžu kopīgi rīkotam ekumēniskam notikumam. Kopš 2012. gada „Baznīcu nakts” notiek arī Igaunijas pilsētā Tartu.

Ieeja bez maksas.

Plašāka informācija par “Baznīcu nakti” šeit.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS