Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
112

Policija atklāj, kā šogad 9. klašu skolēni svinējuši izlaidumu (8)

 
11.jūnijs 2016  12:38

Aizvadītajā diennaktī Rīgas Pašvaldības policija (RPP) nav aizturējusi nevienu nepilngadīgo alkohola reibumā vai par alkohola lietošanu, tādējādi var secināt, ka 9.klašu izlaidumu svinētāji svētkus pavadījuši mierīgi.

Jaunieši šogad bijuši prātīgi - neviens ballētājs nav aizturēts.

Jaunieši šogad bijuši prātīgi - neviens ballētājs nav aizturēts.

RPP galvenais sabiedrisko attiecību speciālists Toms Sadovskis aģentūrai LETA sacīja, ka policija pārbaudījusi arī vairākas tirdzniecības vietas, taču visās pārdevēji bijuši godīgi un nav nepilngadīgajiem pārdevuši alkoholu.

"Par spīti tam, ka policija vakar strādāja pēc īpaša plāna, netika konstatēti nekādi pārkāpumi ar nepilngadīgajiem alkohola reibumā," sacīja Sadovskis, piebilstot, ka noteikti 9.klašu izlaiduma svinēšanu ārpus telpām ietekmēja arī vakardienas laika apstākļi.

Jau ziņots, ka policija patrulēšanas maršrutos iekļāva populārākās jauniešu pulcēšanās vietas, kā arī RPP darbinieki sekoja līdzi notikumiem vecpilsētā.

Policija aicināja jauniešus svinēt atbildīgi - nelietot alkoholu un tabakas izstrādājumus, kā arī ievērot vispārpieņemtās uzvedības normas. Tāpat policija aicināja veikalniekus nepārdot nepilngadīgajiem alkoholu un cigaretes, bet pieaugušos - neiegādāties akcizētās preces nolūkā tās nodot nepilngadīgajiem.

LETA/ Foto: Shutterstock


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS