Apmācies, neliels sniegs
Rīga
Apmācies, neliels sniegs
LV RU
Kultūra

Skatītāji par labāko Liepājas teātra izrādi šajā sezonā atzinuši drāmu "Ziloņcilvēks"

 
13.jūnijs 2016  17:11

Skatītāju aptaujā par labāko aizvadītās sezonas Liepājas teātra izrādi atzīta režisores Lauras Grozas-Ķiberes iestudētā drāma "Ziloņcilvēks", informēja Liepājas teātra literārā padomniece Zanda Borga.

Ziloņcilvēks – Mārtiņš Vilkārsis.

Ziloņcilvēks – Mārtiņš Vilkārsis.

Otro vietu skatītāju balsojumā ieguvis režisores Gaļinas Poliščukas iestudējums "Mūsu pilsētiņa", bet trešo vietu - Viestura Meikšāna izrāde "Portreti. Vilki un avis".

Skatītāju aptaujā par labāko Liepājas teātra aktrisi aizvadītajā sezonā atzīta Inese Kučinska, bet labākā aktiera gods ticis Egonam Dombrovskim. Par labāko aktrisi otrā plāna lomā atzīta Anete Berķe, bet par labāko aktieri otrā plāna lomā - Gatis Maliks.

Liepājas Kultūras pārvalde organizēja iedzīvotāju aptauju, lai noskaidrotu Liepājas teātra 109.sezonas labāko jauniestudējumu un spilgtākos aktieru darbus. Savu vērtējumu sniedza arī četri Latvijas teātra kritiķi. Aptauja tika rīkota jau devīto gadu pēc kārtas. Šogad balsojumā piedalījās gandrīz 600 skatītāji.

Savukārt 15.jūnijā savu vērtējumu par aizvadīto sezonu izteiks arī teātra kritiķi un eksperti, paziņojot šīs sezonas "Spēlmaņu nakts" nominācijas.

LETA/Publicitātes foto

 


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS