Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Kultūra

Aicina uz garīgās mūzikas koncertu "Mieriniet, mieriniet manu tautu" Vecpiebalgas baznīcā (1)

 
14.jūnijs 2016  13:31

26. jūnijā plkst.12:00 (pēc dievkalpojuma) Vecpiebalgas ev. lut. baznīcā visi mīļi gaidīti uz garīgās mūzikas koncertu “Mieriniet, mieriniet manu tautu!”

Juris Vizbulis (tenors) un Ruta Birzule (ērģeles, klavieres).

Juris Vizbulis (tenors) un Ruta Birzule (ērģeles, klavieres).

Koncertā uzstāsies lielisks duets – Juris Vizbulis (tenors) un Ruta Birzule (ērģeles, klavieres). Būs iespēja dzirdēt izcilākos garīgās mūzikas skaņdarbus no G.F.Hendeļa, K.V.Gluka, F.P.Tosti, V.A.Mocarta, J.S.Baha un citu komponistu daiļrades.

Ar šo koncertu tiks aizsākts šīs vasaras koncertu cikls Vecpiebalgas baznīcā, kurā klausītājiem būs iespēja dzirdēt dažādu žanru mūziku un iepazīt savā jomā izcilus un pazīstamus izpildītājus.

Nākamais koncerts notiks 16. jūlijā (sestdien) plkst. 19:00, tajā piedalīsies pazīstamais populārās mūzikas izpildītājs Kārlis Kazāks.
16. jūlija koncerta ziedojumi tiks veltīti Vecpiebalgas baznīcas torņa atjaunošanai.

20. augustā plkst. 19:00 Vecpiebalgas baznīcas vasaras koncertu cikls tiks noslēgts ar ērģelnieces Larisas Carjkovas un mecosoprāna Baibas Renertes jauno kopdarbu – programmu “Manas dvēseles logs”, kurā abas mākslinieces aizvedīs klausītājus skaistā, muzikālā ceļojumā cilvēka iekšējā pasaulē, stāstot stāstu par sievieti, viņas domām, pārdzīvojumiem, ilgām un sapņiem - un tas viss vārdos un mūzikas skaņās.

Koncertos ieeja par ziedojumiem.

Karlīna Timofejeva / Publicitātes foto


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS