Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Populārs aktieris neatpazīst Britniju. Notur par fani. FOTO (4)

 
18.jūnijs 2016  05:58

Amerikāņu popzvaigzni Britniju Spīrsu pazīst visur, lai kurp viņa dotos. Taču seriāla „Modern Family” („Amerikāņu ģimenīte”) aktieris Eds O’Nīls viņu neatpazina un noturēja par ļoti pieklājīgu fani, ar kuru bija prieks pakavēt laiku.

„Paskatieties uz manu sejas izteiksmi attēlā. Vai tad izskatās, ka sēžu līdzās pašai Britnijai Spīrsai? Es viņu neatpazinu. Goda vārds!” – par misēklis taisnojas seriāla „Amerikāņu ģimenīte” aktieris Eds ONīls.

„Paskatieties uz manu sejas izteiksmi attēlā. Vai tad izskatās, ka sēžu līdzās pašai Britnijai Spīrsai? Es viņu neatpazinu. Goda vārds!” – par misēklis taisnojas seriāla „Amerikāņu ģimenīte” aktieris Eds ONīls.

Pirmdienas vakarā, viesojoties sarunu šovā pie Elenas Dedženeresas, 70 gadus vecais aktieris Eds O’Nīls pastāstījis par kuriozo atgadījumu, kas norisinājās pirms gada. Britnija Spīrsa pienākusi pie viņa lidostā un palūgusi kopā nofotografēties, bet viņš dziedātāju nav atpazinis.

Britnija, kā izrādās ir liela seriāla „Modern Family” fane, tāpēc, ieraugot lidostā aktieri Edu O’Nīlu, viņa palūgusi kopā nofotografēties un attēlu nekavējoties publiskojusi sociālajos tīklos.

Kad fotogrāfija ieguvusi jau vairākus tūkstošus vērtējumu „patīk”, Eds atskārta, ka arī viņš todien ir saticis kādu pasaulslavenu būtni, tikai nav pazinis. Attēlā aktieris ir absolūti nopietns un viņa sejā nepakustas ne mazākais „smaida muskulis”, turpretī Britnija burtiski staro aiz prieka par satikto elku.

Aplūkojot fotogrāfiju uz lielā ekrāna TV studijā, Elena Dedženeresa bija tieša un norādīja, ka Eds neizrāda ne mazāko prieku par šo tikšanos. Aktieris par to taisnojās, sakot: „Es biju Losandželosas lidostā. Es viens pats devos uz Havaju salām. Es gaidīju, kad sāksies iekāpšana manam reisam.”

„Viņa man pienāca un uzrunāja: ‘Ak, O’Nīla kungs, man ļoti patīk „Modern Family”. Jūs esat mans iemīļotākais aktieris seriālā’. Es atbildēju: ‘Esmu šeit, es vienīgais esmu šeit’. Tad viņa palūdza: ‘Vai mēs varētu kopā nofotografēties, es zinu, ka steidzaties.’ Viņa nevarēja būt vēl jaukāka. Es atbildēju: ‘Protams, labi, jā. Apsēdies uz šī te.’ Tā viņa apsēdās līdzās, mēs nofotografējāmies un viņa teica: ‘Lai jums jauks ceļojums, es nu eju’ un aizgāja,” Eds O’Nīls aizvien lieliski atceras patīkamo tikšanos ar fani, kas vēlāk izrādījās, ka pati ir superzvaigzne.

„Nākamajā dienā mans menedžeris atsūtīja īsziņu mobilajā tālrunā: ‘Kas tad tas? Savākti 53 000 patīk! Tā taču ir Britnija Spīrsa!’ Es neatpazinu, ka tā ir viņa. Goda vārds. Paskatieties uz manu sejas izteiksmi attēlā. Vai tad izskatās, ka sēžu līdzās pašai Britnijai Spīrsai?”

Pēc tam, kad Eda O’Nīla meita Sofija tēti bija nosaukusi par „gatavo muļķi”, aktieris piezvanījis Britnijas menedžmentam, lai atvainotos. „Es viņiem izstāstīju savu mazo stāstu un lūdzu piedošanu,” Dedženeresas sarunu šovā atklājis aktieris.

Aktieris Eds O”Nīls viesojas Elenas Dedženeresas sarunu šovāKasjauns.lv / Foto: Twitter


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS