Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Izklaide

Lielo izmēru modele izrāda sievišķos dotumus. FOTO (25)

 
19.jūnijs 2016  12:28

Ešlija Grehema (28) ir pirmā lielo izmēru modele, kuras fotogrāfija jebkad rotājusi prestižā izdevuma „Sports Illustrated” vāku. Nesen modele piedalījusies jutekliskā fotosesijā pludmalē.

Amerikāniete Ešlija Grehema ir pirmā lielo izmēru modele, kuras fotogrāfijas uz vāka publicējuši arī prestiži žurnāli, kas vienmēr atzinuši tikai kārnas modeles.

Amerikāniete Ešlija Grehema ir pirmā lielo izmēru modele, kuras fotogrāfijas uz vāka publicējuši arī prestiži žurnāli, kas vienmēr atzinuši tikai kārnas modeles.

Amerikāņu modele Ešlija Grehema nesen kā piedalījusies fotosesijā pludmale tērpu, demonstrējot savu sievišķīgām formām apveltīto augumu. Viens no tērpiem bija kā bodija un viendaļīgā peldkostīma apvienojums. Melnais ietērps ar garajām piedurknēm bija papildināts ar caurspīdīga auduma ielaidumiem, padarot nēsātājas koptēlu jutekliskāku. Ešlija fotogrāfijām pozēja pludmalē esošajā sporta laukumā. Vairākos attēlos virs melnā bodija, ko apjož liela plata josta, viņa uzvilkusi brīva piegriezuma vilnas mēteli. Stilisti modeles koptēlu papildinājuši ar zelta rotaslietām.

„Sports Illustrated” nav vienīgais izdevums, kas „devis zaļo gaismu” lielo izmēru modelēm. Ešlija pozējusi arī žurnāla „Maxim” vākam, turklāt pavisam kaila, sevi nedaudz piesedzot vien ar rokās turētu baltu blūzīti. Pēc tam, kad daudzi kritizēja, ka šis attēls ar datorprogrammas palīdzību manāmi uzlabots, padarot modeli slaidāku, diskusijā iesaistījās fotogrāfs, norādot, ka Ešlijai piemīt dabas dots skaistums.

Ešlija Grehema ir dzimusi Nebraskas štatā ASV. Viņa nēsā 46. izmēra apģērbus un par modeli stādā jau no 12 gadu vecuma. Viņas fotogrāfijas bijuša publicētas daudzos glancētajos žurnālos, to skaitā par modes Bībeli dēvētajā izdevumā „Vogue”. Taču par modeles karjeras augstāko sasniegumu uzskatāms tas, ka Ešlijas fotogrāfijas nonākušas prestižākajā no prestižākajiem – žurnāla „Sports Illustrated” lappusēs.

Ešlijas fotogrāfija uz žurnāla „Maxim” vāka.

Ešlijas fotogrāfija uz žurnāla „Maxim” vāka.


Viņa ir pirmā nestandarta izmēru modele, kura pozējusi izdevumam, kas allaž lepojies ar skaistuļu fotogrāfijām peldkostīmos. „Man nav iemesla slēpt savas formas vai no tām kaunēties,” norādījusi Ešlija. „Pasaule ir gatava tam, ka peldkostīmos pozē arī formīgas meitenes.”

Sadarbībā ar kanādiešu zīmolu „Addition Elle” Ešlija ir izdevusi arī savu apakšveļas līniju.

„Man ir celulīts, un es esmu priecīga, ka fotogrāfijās to retušē. Nedaudz fotošopa nenāk par ļaunu, taču man nepatiktu, ja mani padarītu vairs neatpazīstamu,” norāda Ešlija. Modele trīs reizes nedēļā nodarbojas ar sportu, dzer zaļos kokteiļus, bet neatsaka sev gabaliņu picas un maizi ar „Nutella”.
 
Ešlija Grehema pozē pludmalē
 
Ešlija Grehema uz sarkanā paklāja

Kasjauns.lv / Foto: Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS