Apmācies, stiprs sniegs
Rīga
-1°
Apmācies, stiprs sniegs
LV RU
Izklaide

Maikla Džeksona 18 gadus vecā meita parāda savu 23. tetovējumu. FOTO (9)

 
19.jūnijs 2016  16:50

Lai gan popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa Džeksone (18) savu pilngadību sagaidīja vien pirms diviem mēnešiem, jauniete jau lepojas ar visnotaļ iespaidīgu tetovējumu kolekcija uz savas miesas.

2009. gadā 50 gadu vecumā mirušā popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa ar tetovējumu palīdzību cenšas apslēpt savas dvēseles sāpes.

2009. gadā 50 gadu vecumā mirušā popmūzikas karaļa Maikla Džeksona meita Parisa ar tetovējumu palīdzību cenšas apslēpt savas dvēseles sāpes.

Parisa, kura 2013. gadā centās beigt dzīvi pašnāvībā, norāda, ka viņai tetovējumi nav tikai zīmējumi uz miesas, bet gan sava veida psihoterapija. Sociālajos tīklos jauniete uzrakstījusi garu vēstījumu, kurā izskaidro aizraušanos ar šiem tintes zīmējumiem. „Tetovējumi vienmēr izsauks pretrunīgu viedokli. Kādam tie patīk, kāds tos nevar ciest,” raksta Parisa. „Es mīlu mākslu un vienmēr esmu mīlējusi. Jo īpaši man patīk, ja mākslā ir ieguldīta jēga. Tagad, kad skatos uz zīmējumiem, kas man ir uz elkoņiem, es vairs neredzu tumšu pagātni. Manas rētas un naids pašai pret sevi tagad ir apklāts ar mīlestības vēstījumu, radošu izpausmi un meistarību. Un dziļu jēgu. Protams, es vienmēr sev līdzi nesīšu savu pagātni, taču es tetovējumus redzu kā ceļu, kas ļauj mainīties un vienmēr censties kļūt labākai. Tie man simbolizē spēku. Sākumā es atceros, kāda biju, bet pēc tam lūkojos spogulī – un no turienes man pretī veras cīnītāja. Es vienmēr turpināšu cīnīties un iedvesmošu citus būt stipriem. Mēs visi reizēm izejam cauri ellei, taču tas dara mūs par mīlestības cīnītājiem, kādiem mums arī vajadzētu būt. Visiem, kas cieš, vēlos pateikt, ka ar laiku kļūs vieglāk. Jūs neesat vieni.”

Maikla Džeksona 18 gadus vecā meita parāda savu 23. tetovējumu. FOTO

Parisa Džeksone „Instagram” fotogrāfijās
 
Parisa Džeksone dodas pastaigā savādā tērpā
 
Džeksona meita Ņujorkā bučojas ar draudzenēm
 
Maikla Džeksona meita un viņas pirmā mīlestība Česters Kastelovs

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS