Apmācies, dūmaka
Rīga
Apmācies, dūmaka
LV RU
Kultūra

Siguldas festivālā uzstāsies islandiešu mūziķe Gida Valtīsdotira un grupa "Neon Saturdays"

 
21.jūnijs 2016  14:57

Siguldas festivālā "Sunset festival" jūlijā uzstāsies arī islandiešu mūziķe Gida Valtīsdotira un Siguldas alternatīvā un indīroka apvienība "Neon Saturdays", informēja "L Tips Agency" pārstāvji.

Islandiešu mūziķe Gida Valtīsdotira un Siguldas indīroka apvienība "Neon Saturdays".

Islandiešu mūziķe Gida Valtīsdotira un Siguldas indīroka apvienība "Neon Saturdays".

Siguldas pilsdrupu estrādē 3.jūlijā pirms slavenā īru dziesminieka Demjena Raisa ar soloprogrammu uzstāsies bijusī islandiešu eksperimentālās mūzikas grupas "mum" dalībniece Gida Valtīsdotira. Tieši Raiss izvēlējās šo spilgto mūziķi kā savas uzstāšanās "iesildītāju".

Lai gan Valtīsdotira ieguvusi klasisko izglītību, viņa spēj atklāt muzikālās pasaules robežu neiedomājamo plašumu. Viņa pārvalda čellu, klavieres, ģitāru un virkni citu instrumentu, ko papildina unikāls balss tembrs.

Savukārt festivāla otrajā dienā, 6.jūlijā, pirms Mančestras roka grupas "James" uzaicinājumu uzstāties labprāt pieņēmusi pašmāju grupa "Neon Saturdays". Grupa dibināta 2012.gada sākumā, apvienojoties dalībniekiem jau ar iepriekš uzkrātu daudzpusīgu muzikālo pieredzi un instrumentu spēles prasmi. 2014.gadā "Neon Saturdays" izdeva debijas albumu.

Abas festivāla dienas par apmeklētāju neordināru izklaidi Siguldas pils parkā rūpēsies radošā apvienība "Spiediens". Tāpat Siguldas pils parkā darbosies dažādu ēdienu gatavotāji un vairāki bāri.

Jau ziņots, ka festivāls "Sunset festival" Siguldā pilsdrupu estrādē un tās apkārtnē notiks 3.jūlijā un 6.jūlijā. Ieeja apmeklētājiem būs atvērta no plkst.18.30, bet pasākumu programma ilgs līdz pat pusnaktij. Biļetes uz festivālu un autobusu, kas festivāla apmeklētājus no Rīgas nogādās uz Siguldu un arī atpakaļ, iespējams iegādāties "Biļešu servisā".

"Neon Saturdays" - Save Your Lies (2015):


 
"Neon Saturdays" - Here I Am (2012):Gyda Valtýsdóttir & Shahzad IsmailyLETA/ Foto: Filips Smits / Publicitātes foto


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS