Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
Rīga
-3°
Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
LV RU
Sabiedrībā

Rīgas dome: šādu ūdens daudzumu pat vismodernākā tehnika nevarētu novadīt uzreiz (61)

 
21.jūnijs 2016  18:26

Pēc meteorologu aprēķiniem, stundas laikā ir nolijusi mēneša norma, un tas ir ūdens daudzums, kuru pat vismodernākā tehnika nevarētu novadīt uzreiz, sociālajā tīklā "Twitter" raksta Rīgas domes Satiksmes departaments.

Šodien lietusgāžu laikā Rīgā applūdušas vairākas ielas.

Šodien lietusgāžu laikā Rīgā applūdušas vairākas ielas.

Departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Dimante paskaidroja, ka tehnika ūdens atsūkšanai jau iepriekš bija sagatavota vairākās Rīgas vietās, kur bija paredzama īpaši problemātiska situācija lietusgāžu laikā. Dimante minēja, ka tehnika bijusi darbības gatavībā Teikā, Čiekurkalnā, kā arī Latgales priekšpilsētā.

Dimante paskaidroja, ka autovadītājiem šajā laikā jārēķinās ar sastrēgumiem un lēnu transporta kustību. Tāpat viņa aicināja autovadītājus saglabāt mieru un savstarpēju iecietību.

Šodien lietusgāžu laikā Rīgā applūdušas vairākas ielas.  Dziļas peļķes un slikti funkcionējoši ūdens kolektori tika novēroti centrā - K.Barona ielā, E.Melngaiļa ielā, A.Čaka ielā. Tāpat problēmas ar lietusūdens aizvadīšanu novērojamas Teikā, Lielvārdes ielas apkaimē.

Lietusgāžu dēļ tramvaji un trolejbusi šobrīd stāv pie dziļajām peļķēm, līdz ar to gaidāmi 30 līdz 40 minūšu kavējumi, kamēr ūdens aiztecēs notekcaurulēs, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.

Piemēram, applūduša ceļa dēļ abos virzienos nenotika kustība 3.trolejbusa maršrutā Duntes ielā pie Traumatoloģijas institūta.
 
Lietus Rīgā


LETA / Foto: Ieva Čīka, Edijs Pālens/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS