Apmācies, stiprs lietus
Rīga
Apmācies, stiprs lietus
LV RU
Runā Rīga

No 1.jūlija ar Rīdzinieka karti B, C un D zonās varēs saņemt 20% atlaidi

 
30.jūnijs 2016  18:25

No 1.jūlija “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās autostāvvietās, norēķinoties ar Rīdzinieka karti, B, C un D zonās varēs saņemt 20% atlaidi, elektroautomobiļus varēs novietot bez maksas, autostāvvietās Vecāķos tiks ieviesta D zona, kā arī būs jaunas autostāvvietas Maskavas ielā un Turgeņeva ielā pie Spīķeriem.

No 1.jūlija ar Rīdzinieka karti B, C un D zonās varēs saņemt 20% atlaidi

Turpmāk elektroautomobiļus, kuriem uzstādīta atbilstoša valsts reģistrācijas numura zīme, varēs novietot “Rīgas satiksmes” apsaimniekotajās autostāvvietās bez maksas, izņemot apakšzemes autostāvvietā K.Valdemāra ielā 5a. Tas attieksies uz pilnīgi visām zonām, un šim pakalpojumam nebūs laika ierobežojuma.

No 1.jūlija Vecāķu teritorijā esošās maksas autostāvvietas, kurās līdz šim bija V zona, tiks ieviesta D zona. Attiecīgi maksa par autostāvvietas izmantošanu pirmajā stundā būs 1,00 eiro, savukārt par katru nākamo – 1,50 eiro. Maksimālā priekšapmaksa par maksas autostāvvietas lietošanu dienā D zonas teritorijā ir 5 eiro.

Autostāvvietas, kas atrodas no 13.janvāra ielas līdz Turgeņeva ielai, turpmāk ietilps B zonā. No 1.jūlija “Rīgas satiksmes” apsaimniekotās autostāvvietas būs arī Maskavas ielā un Turgeņeva ielā pie Spīķeriem, un par to izmantošanu jāveic apmaksa atbilstoši B zonas tarifam.

Un vēl – no 1.jūlija nepersonalizētajiem e-taloniem tiks bloķēta e-maciņa funkcija. Līdz ar to autovadītāji, kuri kā norēķinu veidu par pakalpojumu izmanto nepersonalizēto e-talonu, tiek aicināti vērsties kādā no “Rīgas satiksmes” klientu apkalpošanas centriem, lai atgūtu e-maciņā iemaksāto naudu 100% apmērā. Lai taupītu klientu laiku, vizītei var pieteikties arī elektroniski: https://pieteikums.rigassatiksme.lv/TimeSlot/Register

Tāpat no 1.jūlija paredzēta jauna kārtība “Iedzīvotāju kartes” izsniegšanā. Proti, ja ielas posmā, kurā ir iedzīvotāja deklarētā dzīves vieta, nav maksas autostāvvietas, “Iedzīvotāja karti” varēs saņemt tā paša vai tuvākā kvartāla ielas posmā attiecīgajā maksas autostāvvietu zonā, kur ierīkota maksas stāvvieta.

Sadarbībā ar Rīgas pašvaldību
Karlīna Timofejeva / Foto: Edijs Pālens/LETA


    Komentāru noteikumi

    SVARĪGĀKAIS