Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
Rīga
-3°
Apmācies, stiprs lietus, lietusgāze
LV RU
Izklaide

Brūsa Villisa vecākā meita izrāda augumu bikini. FOTO (1)

 
04.jūlijs 2016  09:33

Bijušā Holivudas aktieru pāra Brūsa Villisa un Demijas Mūras vecākā meita aktrise Rūmera Villisa (27) sociālajos tīklos publicējusi melnbaltu fotogrāfiju, kurā redzama peldkostīmā.

Rūmera Villisa lepojas ar nevainojamu figūru, ko nav kauns rādīt peldkostīmā.

Rūmera Villisa lepojas ar nevainojamu figūru, ko nav kauns rādīt peldkostīmā.

Aizvadītajā gadā aktrise un dziedātāja Rūmera Villisa izmēģināja savas dotības dejošanā un piedalījās populārajā TV konkursā „Dejo ar zvaigzni”. Pārī ar profesionālo dejotāju Valentīnu Čmerkovski talantīgā Rūmera izcīnīja godpilno pirmo vietu. Intensīvie un nogurdinošie deju mēģinājumi atstāja lielisku iespaidu uz jaunietes jau tā labo figūru. Tagad, kad tā kļuvusi vēl jo perfektāka, Rūmera labprāt sociālajos tīklos publisko attēlus, kuros redzama bikini.

Pati Rūmera atzīst, ka ne vienmēr bijusi harmonijā ar savu augumu un izskatu. „Kad nākas uzaugt sabiedrības acu priekšā, kā tas notika ar mani, visi no tevis gaida prātam neaptveramus darbus un vārdus. Mani nepārtraukti apvainoja par to, kā izskatos un es nemitīgi kompleksoju savas ārienes dēļ. Es gribēju, lai mans dibens nebūtu tik liels, lai neaugtu krūtis. Ilgu laiku vēlējos izskatīties tieviņa un līdzīga zēnam,” intervijā žurnālam „Glamour” atzinusi Rūmera Villisa.
 
Villisa un Mūras meitas parāda sevi bikini
 
Brūsa Villisa un Demijas Mūras meitas bērnībā
 
Rūmera Villisa un Valentīns Čmerkovskis TV šovā „Good Morning, America!”
 
Rūmera Villisa šova „Dejo ar zvaigzni” aizkulisēs

Kasjauns.lv / Foto: Instagram, Vida Press


Komentāru noteikumi

SVARĪGĀKAIS